Jolly Joker Beyoğlu Kombine

Tarihler: 30 Eylül 2018 Pazar ~ 30 Eylül 2018 Pazar 30 Eylül 2018 22:00

Yer: Jolly Joker Beyoğlu

Ücret: VIP - Kombine - 2825.00 TL Ayakta - Kombine - 1412.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Balo Sok. No: 22 Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 249 07 49

Faks: 0212 251 77 63

Web: http://www.jjistanbul.com

E Posta: info@jjistanbul.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 30, 2018 ~ Eyl 30, 2018
Jolly Joker Beyoğlu, bir ilke daha imza atarak, 1 yıl boyunca ortalama 200 konseri, kombine bilet sistemi ile izlenmeye açıyor.

"Ortalama 50 TL den satılan bilet fiyatlarıyla, 10.000 TL yi bulan giriş bileti tutarı, büyük bir fırsatla ile sınırlı sayıda müşterilerimize sunulmuştur.

- Kombine bilet alındığı gün itibari ile 1 yıl süre ile geçerlidir.
- Kombine bilet 1 kişi için, 1 yıl boyunca, Jolly Joker Beyoğlu'nda gerçekleşecek bütün etkinliklere bilet imkanı sağlar.
- Kombine bilet başkasına devredilebilir veya kullandırılabilir.
- Kombine bilet geri iade edilemez.
- Kombine bilet satın alan kullanıcılar, Jolly Joker Beyoğlu'na bunu ibraz ederek genel giriş kartı almalıdırlar.- Genel giriş kartı aldıktan sonra giriş esnasında yalnızca bu kartı göstermeleri yeterlidir.
- Jolly Joker Beyoğlu 1 yıl boyunca ortalama 200 konser etkinliği gerçekleştirmektedir.
- Jolly Joker Beyoğlu'nda gerçekleştirilen konser sayısını arttırmak yada azaltmak Jolly Joker Beyoğlu yönetiminin tasarrufundadır, kombine bilet özelliklerini ve fiyatını etkilemez.
- Bütün etkinliklerimizde +18 yaş sınırı uygulaması vardır."

- Kombine bilet alındığı gün itibari ile 1 yıl süre ile geçerlidir.- Kombine bilet 1 kişi için, 1 yıl boyunca, Jolly Joker Beyoğlu'nda gerçekleşecek bütün etkinliklere bilet imkanı sağlar.- Kombine bilet başkasına devredilebilir veya kullandırılabilir.- Kombine bilet geri iade edilemez.- Kombine bilet satın alan kullanıcılar, Jolly Joker Beyoğlu'na bunu ibraz ederek genel giriş kartı almalıdırlar.- Genel giriş kartı aldıktan sonra giriş esnasında yalnızca bu kartı göstermeleri yeterlidir.- Jolly Joker Beyoğlu 1 yıl boyunca ortalama 200 konser etkinliği gerçekleştirmektedir.- Jolly Joker Beyoğlu'nda gerçekleştirilen konser sayısını arttırmak yada azaltmak Jolly Joker Beyoğlu yönetiminin tasarrufundadır, kombine bilet özelliklerini ve fiyatını etkilemez.- Bütün etkinliklerimizde +18 yaş sınırı uygulaması vardır.

Jolly Joker Beyoğlu Kombine

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT