Oğuzhan Balcı Quartet

Tarihler: 09 Eylül 2015 Çarşamba ~ 09 Eylül 2015 Çarşamba 21:30 - 00:30

Yer: Nardis Jazz Club

Ücret: Giriş: 35 TL, Öğrenci: 20 TL

Nereden Alınır: Nardis Jazz Club Gişe

Adres: Kuledibi Sok. No:14 Galata Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 244 63 27

Web: http://http://www.nardisjazz.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 9, 2015 ~ Eyl 9, 2015

1977 yılında I·stanbul’da dogˆdu. Müzik egˆitimine 6 yas¸ında Prof. Cenan Akın ile TRT I·stanbul Çocuk Korosu’nda bas¸ladı ve ardından I·stanbul Devlet Opera ve Balesi Gençlik Korosu’nda korist olarak görev yaptı.1988 yılında I·.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’na girmeye hak kazandı ve ‘Hızlandırılmıs¸ Keman Birimi’nde Prof. Ayhan Turan gözetiminde keman egˆitimini sürdürdü. 1994 yılında aynı üniversitenin Kompozisyon Bölümü’ne girdi ve 1999 yılında Prof. Emin Sabitogˆlu’nun kompozisyon sınıfından birincilikle mezun oldu. 2000 yılında I·.T.Ü Müzik I·leri Aras¸tırmaları Merkezi ‘nde (MI·AM) yüksek lisans egˆitimine bas¸ladı. Kompozisyon ve müzik teorisi çalıs¸malarının ardından Haliç Üniversitesi’nde Türk Müzigˆi Anasanat Dalı programında yüksek lisansını tamamladı. 1994 yılından bu yana yurt içinde ve yurt dıs¸ında birçok orkestrada kemancı ve misafir s¸ef olarak görev yapmakta olan sanatçının besteleri ve düzenlemeleri dünyanın birçok ülkesinde çeşitli orkestralar tarafından seslendirilmektedir. Bazı sinema filmleri, belgesel ve reklam filmleri için de müzikler yazan besteci, 2000 yılından bu yana I·.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Kompozisyon Bölümü’nde kompozisyon dersleri vermektedir. Orkestra I·stanbul’un kurucusu ve daimi s¸efi olan sanatçı, 2013 yılı aralık ayından itibaren Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası’nın şefliğine atanmıştır.

Oğuzhan Balcı (keman),
Önder Focan (g),
Cem Tuncer (g),
Volkan Topakoğlu (b).

Oğuzhan Balcı Quartet

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT