Şirin Pancaroğlu, Arp

Tarihler: 11 Şubat 2010 Perşembe ~ 11 Şubat 2010 Perşembe - Saat: 19:30

Yer: Borusan Müzik Evi

Ücret: Balkon Tam: 34,00 TL, Öğrenci: 31,00 TL, Parter Tam: 45,00 TL, Öğrenci: 41,00 TL

Nereden Alınır: www.biletix.com

Adres: İstiklal Caddesi, Orhan Adli Apayadın Sok. No: 1 Istanbul İstanbul İstanbul

Telefon: 0216 346 15 31

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 11, 2010 ~ Şub 11, 2010

Biletler 04 Ocak 2010 günü saat 10:00’da satışta...Binanın özel mimari yapısından dolayı etkinlik sırasında mekâna giriş yapılmamaktadır. Geç gelen izleyiciler, ara olan konserlerde, ilk arada içeri alınır; arasız konserlerde salona giriş mümkün olmayacaktır. Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır. 8 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 8 yaş ve üzeri bilete tabidir. Etkinlik öncesinde cep telefonlarınızı kapatmayı lütfen unutmayın. Borusan Müzik Evi’nin hiçbir yerinde sigara içilmemektedir. Borusan Müzik Evi’nin, elde olmayan nedenlerden ötürü, programda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Değişikliklerden dolayı satışı yapılmış olan biletler iade edilmez.

Şirin Pancaroğlu’nu farklı kılan en temel özelliği arpla nasıl bir müzik yapılacağına yaklaşımı kuşkusuz. Arpın güçlü bir sesinin olduğuna inanan sanatçı, yorum yeteneği ve çokyönlü müzisyen kişiliği ile müzik çevrelerinde kendine haklı olarak özel bir yer edindi. Konserlerinde günümüz müziğinin yeni açılımlarına ve farklı coğrafyaların geleneksel müziklerine düzenli olarak yer veren sanatçı, günümüz bestecilerinin kendisi için yazdığı yapıtları arp repertuarına kazandırdığı gibi, arpla daha önce denenmemiş değişik buluşmalara da kapı açıyor.

Şirin Pancaroğlu, Arp

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT