Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu 2011 Konferansı İstanbul’da!

Tarihler: 05 Ekim 2011 Çarşamba ~ 06 Ekim 2011 Perşembe

Yer: İstanbul Swissotel

Nereden Alınır: www.wfdsa2011istanbul.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 5, 2011 ~ Eki 6, 2011

Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin ev sahipliğinde Zed Etkinlik Yönetimi ve Danışmanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan, konferans 5-6 Ekim’de İstanbul Swissotel’de , doğrudan satış dünyasını bir araya getiriyor.

“East Meets West” – “ Doğu Batıyla Buluşuyor” teması ile 14.kez düzenlenen kongre son olarak 2008 yılında Singapur’da gerçekleştirildi. Dünyada 58 doğrudan satış derneğinin üyesi olduğu WFDSA’nın 14. Dünya Konferansı bölgesel düzeyde, Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor.

Ağırlıkla Avrupa, Kafkasya, Orta Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki doğrudan satış dünyasının profesyonellerinin katılımın beklendiği konferans, hükümetlerden uzmanları, tüketici gruplarını, akademik isimleri ve doğrudan satış yöneticileri bir araya getirecek.

Konferans konuları başlıca, doğrudan satış ve tüketici koruması, etik değerler, doğrudan satış faaliyetlerinin ulusal ekonomiye sosyo-ekonomik faydaları ve doğrudan satış firmalarının yeni teknolojilere adaptasyonu olacak.

Konferans ile ilgili bilgileri www.wfdsa2011istanbul.com adresinden ve www.facebook.com/wfdsa2011 ve www.twitter.com/wfdsa2011 adreslerinden takip edebilirsiniz.

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu 2011 Konferansı İstanbul’da!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT