Kadınlarımız, Profilo Alışveriş Merkezi’nde Buluşuyor

Tarihler: 06 Mart 2012 Salı ~ 06 Mart 2012 Salı

Yer: Profilo Kültür Merkezi

Adres: Cemal Sahir Cad. No:26-28 Mecidiyeköy İstanbul Mecidiyeköy İstanbul

Telefon: 0212 216 44 00

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 6, 2012 ~ Mar 6, 2012

Profilo Alışveriş Merkezi, Dünya Kadınlar Günü'nü, 6 Mart 2012 Salı günü gerçekleştirilecek söyleşi ile kutluyor.

Alışverişin, eğlencenin ve kültürün adresi Profilo Alışveriş Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde ülkemizin en önemli sorunlarından birine ışık tutuyor. ''Kadına Yönelik Şiddete Son'' isimli söyleşi 06 Mart 2012 Salı günü saat 14:00'de Profilo Kültür Merkezi Salon 2'de gerçekleştirilecek. Remzi Kitabevi'nin katkılarıyla düzenlenen söyleşide; Şişli Belediye Başkan Yardımcısı ve Sosyal Hizmetler Uzmanı Kahraman Eroğlu ile Avukat Nazan Moroğlu konuşmacı olarak yer alacak. Seminere katılım ücretsiz olacak.

Avrupa Birliği Kadın Hukukçular Derneği kurucu üyesi ve Avrupa Kadın Lobisi üyesi olan Nazan Moroğlu, halen İstanbul Barosu Kadın Hakları Komisyonu ve İstanbul Kadın Kuruluşları Birliği Başkanlığı görevini yürütmektedir. AGİT, Avrupa Konseyi Kadın Erkek Eşitliği Komitesi, HABİTAT, Avrasya Kadınlar İşbirliği toplantılarında resmi delegasyonda yer almıştır. Kadın hukuku, Medeni Kanun, Kadın Erkek Eşitliği alanında yazılmış kitapları bulunmaktadır.

Sosyal Hizmet Uzmanı Kahraman Eroğlu, Şişli Belediyesi bünyesinde özellikle eşleri tarafından fiziksel, sosyal, cinsel istismara uğrayıp korunma sıkıntısı çeken kadınlar için sürdürdüğü faaliyetleri ile tanınıyor. Yazdığı "Sürgün Günlükleri" adlı kitabıyla, Türkiye'de sosyal hizmetler alanında yaşanan sorunlara dikkat çeken Eroğlu, halen Şişli Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor.

Ziyaretçilerine duyduğu sorumluluğu sosyal projelerle birleştiren Profilo Alışveriş Merkezi'nin etkinlikleri önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Kadınlarımız, Profilo Alışveriş Merkezi’nde Buluşuyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT