Mücadelede Kadın

Tarihler: 08 Mart 2011 Salı ~ 28 Mart 2011 Pazartesi

Yer: Evrensel Sanat

Adres: Kamerhatun Mahallesi, Alhatun Sokak No: 25 Tarlabaşı İstanbul İstanbul

Telefon: 0212 255 25 46

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 8, 2011 ~ Mar 28, 2011

Redfotoğraf grubu 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günün de “Mücadelede Kadın” sergisini 8 Mart Salı günü saat: 18.00 de Evrensel Sanat’ta açıyor. 28 Mart’a kadar izlenebilir.

Hazırlığı iki aydır yapılan “Mücadele Kadın” fotoğraf sergisine 42 fotoğrafçı katılıyor. İçlerinde yıllardır sergi açanların olduğu gibi ilk defa bu sergiye katılan fotoğrafçıların da olduğu kolektif sergi Evrensel Sanat’ta 8 Mart Salı günü saat 18.00 de açılıyor. Sergi 28 Marta kadar açık olacak

Evrensel Kültür Dergisi 20. Yılında açılışını yapacağı ‘Evrensel Sanat’ galerisini redfotoğrafın “Mücadelede Kadın” sergisiyle 8 Mart Salı günü saat 18.00’ de yapıyor.

Fotoğrafları Okumaya Bekliyoruz

Redfotoğraf olarak ‘Bu bir yarışma değildir, sergiye katılım çağrısıdır’ uyarısıyla 2 aydır duyurularını yaptığımız sergi çalışmalarımız 42 Fotoğrafçının katılımıyla gerçekleşiyor. 8 Mart Salı günü saat 18.00’de “Mücadelede Kadın” Sergimizle birlikte açılışını yapacak olan ‘Evrensel Sanat’ galerisinin ev sahipliğinde, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günün de “Anlamlı bir günde, anlamlı bir sergi” ile merhaba diyerek 28 Marta kadar açık olacak sergimize ‘Fotoğrafları okumaya ‘bekliyoruz.

Sergimiz eş zamanlı olarak İstanbul ve Eskişehir/Tepebaşı Belediyesinde açılacak. Geçen yıl sevgililer gününde “Sevgi Paylaşmaktır” diyerek Ali Öz’ün çekmiş olduğu Ankara Tekel işçilerinin fotoğrafını Billboard olarak kullanan Belediye, Bu yıl “Mücadelede Kadın” sergimize yer veriyor. Sergimize yer veren Tepebaşı Belediyesi’ne de ayrıca teşekkürler…

Redfotoğraf olarak, Yıllardır toplumsal sorumluluğun görsel dilini fotoğrafla sunmaya çalışıyoruz. Hayata karşı duruşumuzu fotoğrafın diliyle kolektif bir sergiye dönüştürmenin sevinci içindeyiz.

Sergimizin Gerçekleşmesinde Katkılarını Sunan Arkadaşlarımız:

Adnan Tataroğlu, Alaattin Timur, Albeniz Ezme, Aysun Koca, Aysun Öner, Bahar Gökten, Bircan Akman, Cem Kıyanç, Çilem Arslantürk, Eda Kum, Emre Tansu Keten, Engin Şükrü Eroğlu, Erim Bayrı, Erol Yılmaz, Eylem Lodos, Faik Başaran, Fatih Emre Doğan, Fatih Pınar, Gonca Sezer, Devran Gülel, Gündem Elçi, Hayrettin Doğan, İbrahim Yesilbaş, Kemal Vural Tarlan, Mehmet Özer, Melek Coşkun Fırat, Melissa Mey, Meltem Satıloğlu, Murat Yiğit Paker, Nejla Osseiran, Nihat Karadağ, Nursel Özkan, Özcan Yaman, Özge Özgüner, Paşa İmrek, Polat Çağlayan, Seda Öz, Selim Yıldız, Semra Aslan, Sevil Tunç, Uğurcan Eri, Yeşim Ağaoğlu.

Sergimizin Gerçekleşmesinde Destek Olan;

Atelye Alaturka’ya, Bianet’e , Ekmek ve Gül’e , Evrensel Gazetesi’ne, Evrensel Kültür Dergisi’ne, Özgür radyo 95.1’e ve Yedi Yelken Programı’na, Galata Dijital Gazete’ye, Hayat Tv’ye., Karşı Sanat’a, Red dergisi internet sitesi’ne, Tiroj Dergisi’ne ve teşekkürler…

Mücadelede Kadın

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT