Richard Niessen - Esther de Vries

Tarihler: 06 Mayıs 2013 Pazartesi ~ 25 Mayıs 2013 Cumartesi

Yer: ARK Kültür

Adres: Batarya Sok. No:2 Cihangir Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 243 07 70 - 0212 243 07 88

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 6, 2013 ~ May 25, 2013

GRAFIST 17 kapsamında düzenlenen Richard Niessen & Esther de Vries sergisi 6-25 Mayıs tarihleri arasında ARK Kültür’de yer alacaktır.

Richard Niessen, Amsterdam'da yaşayan ve bağımsız çalışan bir grafik tasarımcıdır. 1996 yılında Gerrit Rietveld Academy'den mezun oluşundan bu yana, basılı malzeme, grafik ve müzik ağırlıklı bir tercih doğrultusunda, -ev yapımı- harfler, işaret sistemleri, süslemelerden oluşan ve sürekli genişleyen bir vokabüler kullanarak; aynı zamanda "tipografik taş işçiliği" olarak da tanımlanan bir iş sahası üzerine çalışmaktadır.

Esther de Vries, 1998 yılında Gerrit Rietveld Academy'den mezun oldu. Grafik ve kitap tasarımı üzerine uzmanlaşmakta; bunun yanında tekstil tasarımı, sergileme tasarımı ve ders sunumları, festivaller için set tasarımı gibi, tasarımın daha geniş alanlarına da ilgi duymaktadır. 2007 yılında Richard Niessen ile Niessen & de Vries adı altında ortak çalışmaya başlamışlardır.

Richard Niessen - Esther de Vries

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT