Olacak Şey Değil

Tarihler: 11 Mart 2010 Perşembe ~ 14 Mart 2010 Pazar 11-12-13-14 (15.00) Mart 2010 - Saat: 20:0

Yer: Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi

Ücret: Ücretsiz

Adres: Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi – Bahçelievler Yeni Sahne Bahçelievler Belediyesi Başkanlığı yanı Barbaros Cad. Bahçelievler,İstnabul Bahçelievler İstanbul

Telefon: 0212 484 38 21

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 11, 2010 ~ Mar 14, 2010

Oyuncu Tayfası’nın son oyunu sahnede; Sezon hazırlıklarını tamamlayan Oyuncu Tayfası 2009-2010 sezonuna birbirinden farklı projelerle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor.

Bir elektrik şirketinde çalışırken kriz nedeniyle işinden olan Eric Swan bunu eşi Linda’ya 2 yıldır söyleyememektedir. Bu sırada eski kiracısı Thompson’a gelen işsizlik sigortasını kendi adına kullanmaktadır. Bununla da kalmayıp evdeki yeni kiracısı Norman ve onun etrafında uydurduğu birçok kişi adına sahte evraklar düzenleyerek sigorta şirketlerinden her türlü parasal ve tıbbi yardım almaktadır. Bir hastanede çalışan amcasıyla gelen tıbbi yardımları piyasaya satmaya kadar ilerleyen işler, artık içinden çıkılmaz hale gelmiştir.

Bu durumdan yavaş yavaş kurtulmak için bir yerden başlamak gerektiğine inanan Swan bir sabah sigorta şirketini arayarak kiracısı Norman’ın öldüğünü artık yardıma gerek kalmadığını söyler ve beklemediği ziyaretçiler Eric Swan’in kapısını fena halde aşındırmaya başlarlar.

Oyun; açılan ve kapanan kapıların eşiğinde kalmayan, her harekette bereket aramayan, kuru bir gürültüden çok dolu bir seyrelti halinde sunuluyor. Seyirciyi olayların içine değil hayatın içine alan, yalnız dikkat toplamak için değil dikkatinizi dağıtmakta da serbest kalabileceğiniz seçeneklerin de sunulduğu; renkli ama uyumlu, hızlı ama sigortalı bir yolculuğa hazırlıyor. Eğer bu yolculuğa hazırsanız Olacak Şey Değil adlı oyunumuz işte tam olacak şey. Oyuncu Tayfası; on bir kişilik tam bir takım oyunu ile karşınızda.

Oyuncular: K.Burak Salimoğlu, Tuna Gürcoşkun,
Elif Kasapçopur, Ufuk Tuncer, Y.Ferhat Kanat,
Osman Kot,Mevra Ustaoğlu, A.Burak Palabıyık,
Doğuş Yılmaz, Başak K. Ertanoğlu,
Elif Kasapçopur, Canan Umur, Beyza Birgen
Yazan:Michael Cooney
Yöneten: Arif Kuru
Genel Sanat Yönetmeni: Kerem Yılmaz

Olacak Şey Değil

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT