Sokak Köpekleri Fotoğraf Yarışması

Tarihler: 27 Temmuz 2011 Çarşamba ~ 09 Eylül 2011 Cuma

Yer: Haytap

Nereden Alınır: www.kozayonetim.com.tr - www.haytap.org

Adres: Koza Plaza İstanbul İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 27, 2011 ~ Eyl 9, 2011

Haytap Hayvan Hakları Federasyonu ve Koza Yönetim ve Servis A.Ş. sokak köpeklerine dikkat çekmek amacıyla fotoğraf yarışması düzenliyor…

Sokakta yaşayan köpeklere dikkat çekmek amacıyla Haytap Hayvan Hakları Federasyonu ve Koza Yönetim işbirliğiyle hayata geçen ‘Sokak Köpekleri’ konulu fotoğraf yarışması 09 Eylül’e kadar her yaştan amatör ve profesyonelin başvurularını bekliyor. Yarışmada dereceye giren 12 fotoğraf, 2012 takviminde yer alacak ve takvimin satışından elde edilen gelir Haytap’ın sokak hayvanları için geliştireceği projelerde kullanılacak. Sokak hayvanlarının sorunlarına dikkat çeken sinema eleştirmeni Ömür Gedik’in de yer aldığı jüri kararını 30 Eylül’de açıklayacak, ödül töreni ve sergi Dünya Hayvanları Koruma Günü olan 4 Ekim’de Koza Plaza’da yapılacak.

Haytap Hayvan Hakları Federasyonu, Koza Yönetim ile başlattığı işbirliğiyle fotoğraf yarışması düzenliyor. Sokak hayvanlarının insanlar kadar yaşam hakkı olduğunu toplumla paylaşma amacıyla düzenlenen yarışma, sokak köpekleri fotoğrafları ile toplumsal farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

Her yaş grubundan amatör ve profesyonellere açık olan yarışmaya başvurular 1 Ağustos - 09 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Birincinin bin 500 TL, ikincinin bin TL, üçüncünün 500 TL kazanacağı yarışmada 4 ve 12. sıraları paylaşan katılımcılar 250 TL ile ödüllendirilecek.

Jüri kararını Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde Açıklanacak
Jüri, hayvan hakları için yaptığı çalışmalarla dikkat çeken sinema eleştirmeni Ömür Gedik, fotoğraf sanatçıları Ömer Burhanoğlu, Bülent Kahraman ve Yılmaz Bulut, Akademi İstanbul Grafik Bölümü Öğretim Görevlisi Deniz Şensöz, Koza Yönetim Genel Müdürü Levent Alatlı, Haytap Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ahmet Kemal Şenpolat ile İletişim ve Yönetim Danışmanı Can Çağdaş’tan oluşuyor.

Yarışmaya katılmak isteyenler fotoğraflarını Koza Yönetim ve Servis A.Ş. Tekstilkent Koza Plaza, B Blok Asma Kat 34235 Esenler / İstanbul adresine posta ile veya elden teslim edebilir.

‘En güzel mesajların fotoğraf yoluyla verileceğine inandık”
‘Sokak köpekleri’ fotoğraflarıyla sokak hayvanları ile ilgili farkındalığı artırmayı amaçladıklarını söyleyen Koza Yönetim Genel Müdürü Levent Alatlı, “Sokak köpeklerinin de onuru var. Sokak köpeklerinin bir kısmı terk edilmiş ev hayvanlarından oluşuyor. Tüm sokak köpeklerinin de insanlar kadar yaşam hakkı olduğunu toplumla paylaşmak ve sokak köpeklerinin estetiğini ön plana çıkarmak bu yılki amacımız” dedi. Alatlı, Haytap ile başlayan işbirliğinin sadece yarışma ile sınırlı kalmayacağının altını çizdi.

Sokak Köpekleri Fotoğraf Yarışması

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT