HuQQabaz’dan Bir Kış Lezzeti: Pumpkin Spice Latte!

Soğuk havaların müjdeleyicisi efsane lezzet Pumpkin Spice Latte, HuQQabaz yorumuyla kış lezzetlerinde başrolü oynuyor.

Paylaş: TwitterFacebookGoogle+

istanbul.net.trAralık 19, 2017

Ev yapımı gerçek balkabağı püresi ile taçlanan içecek, kahve severlerin keyfine ortak oluyor.

HuQQabaz, sürekli yenilediği ürün yelpazesine orijinal bir lezzet daha ekliyor ve soğuk havalarda kahve tutkunlarını Pumpkin Spice Latte ile buluşturuyor.

Buharda ısıtılmış süt ile harmanlanan Espresso, Pumpkin Spice Latte’nin alt notası olurken, ev yapımı balkabağı püresi ise damaklarda kalan lezzetin üst notası oluyor. Yumuşak içimli kahve tatlı krema ile süslenirken, kışın en lezzetli içeceğine son dokunuş tarçınla yapılıyor. Mevsimin en güzel hediyesi olan balkabağını nefis bir içeceğe dönüştüren HuQQabaz, Pumpkin Spice Latte ile misafirlerin içini ısıtıyor.

Balkabağının en nefis hali Pumpkin Spice Latte, kahve eşliğinde günün yorgunluğunu atmak, serin günlerde konforlu bir ortamda sevdikleriyle sıcak bir sohbet etmek isteyenler için, şimdiden tercih edilen lezzetler arasında yer almaya aday oluyor.

istanbul.net.tr Kültür Etkinlik Sinema Kitap Yeme İçme Alışveriş Yazarlar Ulaşım Seri İlanlar İstanbul Rehberi Sarı Sayfalar Otel Rehberi Gezi Rehberi İstanbul Haberleri Kent Rehberi Söyleşi Röportaj Kritik Üyelik Hava Durumu