ÇEKMEKÖY’E DEV SPOR KOMPLEKSİ

5

ÇEKMEKÖY’E DEV SPOR KOMPLEKSİ
İstanbul İl Özel İdaresi’nin spor yatırımları devam ediyor. İdare, İstanbul’a uluslararası standartlarda yeni bir spor tesisi daha kazandırıyor.
30.06.2011 Ajansspor.com
@istanbulnettr → 30 Haziran 2011 Perşembe • İstanbul İl Özel İdaresi’nin spor yatırımları devam ediyor. İdare, İstanbul’a uluslararası standartlarda yeni bir spor tesisi daha kazandırıyor.

  İdare bütçesinden ayrılan kaynakla inşa edilen Çekmeköy Spor Kompleksi’nin yapımına başlandı. Anadolu Yakası’nın çiçeği burnunda ilçelerinden Çekmeköy, İstanbul İl Özel İdaresi’nin yatırımlarıyla hızla çehre değiştiriyor. 8 yılda İstanbul’a 334 milyon Türk Lirası yatırımla 72 yeni spor tesisi kazandıran İstanbul İl Özel İdaresi, Çekmeköy Spor Kompleksi ile yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

  Toplam 3 bodrum kat, zemin kat ve çatı katı olmak üzere 5 kattan oluşacak Çekmeköy Spor Kompleksi, 2 bin 892 metrekare alana inşa edilecek.Çekmeköy’de yapımına başlanan spor kompleksinin, 900 günde tamamlanması planlanıyor.

  15 bin 318 metrekare kapalı alana sahip olacak tesiste; spor sahası, sporcu girişi, sporcu ve hakem soyunma odaları, spor sahasına hizmet eden WC-duşlar, seyirci WC’ler, doktor, personel, fitness salonu, arşiv, kantin, yarı olimpik yüzme havuzu, teknik birimler, 75 araçlık kapalı otopark, seyirci girişi, havuz tribünleri, sekretarya, sığınak ve depolar yer alıyor.

  30.06.2011 Ajansspor.com

  abortion rules pregnancy termination options ways to end pregnancy

 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  ÇEKMEKÖY’E DEV SPOR KOMPLEKSİ

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.ETKİNLİK TAKVİMİ