İstanbul’da Elektrik ve Su Kesintileri Var

5

İstanbul’da Elektrik ve Su Kesintileri Var
Önümüzdeki birkaç günde İstanbul’un farklı bölgelerinde elektrik ve su kesintileri olacak.
12.03.2012 istanbulajansi.com
@istanbulnettr → 12 Mart 2012 Pazartesi


 • Önümüzdeki birkaç günde İstanbul’un farklı bölgelerinde elektrik ve su kesintileri olacak.

  İstanbul`un Gaziosmanpaşa, Eyüp ve Bayrampaşa ilçelerinin bazı semtlerine 13 ve 14 Mart tarihleri arasında 21 saat süreyle su verilemeyecek.

  İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresinden (İSKİ) yapılan açıklamaya göre, Kağıthane-Silahtar Ana İsale Hattı`nda deplase ve arıza tamir çalışmaları gerçekleştirilecek.

  Buna göre, 13 Mart salı günü 13.00 ile 14 Mart çarşamba günü 10.00 saatleri arasında Gaziosmanpaşa`da Yıldıztabya, Yenidoğan, Sarıgöl, Pazariçi, Karlıtepe, Merkez, Şemsipaşa, Hürriyet, Bağlarbaşı, Fevzi Çakmak, Yenimahalle, Kazım Karabekir, Karayolları, Mevlana, 75. Yıl ve Zübeyde Hanım mahalleleri; Eyüp`te Sakarya, Silahtarağa, Yeni Rami, Rami Cuma, Düğmeciler, Yeşilpınar, Akşemsettin, Çırçır ve Karadolap mahalleleri ve Bayrampaşa`da Kartaltepe ve Yıldırım mahalleleri su alamayacak.

  Elektrik Kesintileri

  Yarın bazı semtlere ise elektrik verilemeyecek. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş`den (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, trafo merkezlerinde bakım ve onarım yapılacağı için yarın 09.00-14.00 saatleri arasında Tuzla`da Yıldız Treyler ve Bakırcıoğlu, Beykoz`da da 09.00-17.00 saatleri arasında Begonya, Şakayık, Menekşe, Akkavak Caddeleri ile Karanfil, Yasemin ve Orkide sokaklarda elektrik kesintisi yapılacak.

  12.03.2012 istanbulajansi.com


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  İstanbul’da Elektrik ve Su Kesintileri Var

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.ETKİNLİK TAKVİMİ