İstanbul’da Elektrik ve Su Kesintileri Var

5

İstanbul’da Elektrik ve Su Kesintileri Var
Önümüzdeki birkaç günde İstanbul’un farklı bölgelerinde elektrik ve su kesintileri olacak.
12.03.2012 istanbulajansi.com
@istanbulnettr → 12 Mart 2012 Pazartesi


 • Önümüzdeki birkaç günde İstanbul’un farklı bölgelerinde elektrik ve su kesintileri olacak.

  İstanbul`un Gaziosmanpaşa, Eyüp ve Bayrampaşa ilçelerinin bazı semtlerine 13 ve 14 Mart tarihleri arasında 21 saat süreyle su verilemeyecek.

  İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresinden (İSKİ) yapılan açıklamaya göre, Kağıthane-Silahtar Ana İsale Hattı`nda deplase ve arıza tamir çalışmaları gerçekleştirilecek.

  Buna göre, 13 Mart salı günü 13.00 ile 14 Mart çarşamba günü 10.00 saatleri arasında Gaziosmanpaşa`da Yıldıztabya, Yenidoğan, Sarıgöl, Pazariçi, Karlıtepe, Merkez, Şemsipaşa, Hürriyet, Bağlarbaşı, Fevzi Çakmak, Yenimahalle, Kazım Karabekir, Karayolları, Mevlana, 75. Yıl ve Zübeyde Hanım mahalleleri; Eyüp`te Sakarya, Silahtarağa, Yeni Rami, Rami Cuma, Düğmeciler, Yeşilpınar, Akşemsettin, Çırçır ve Karadolap mahalleleri ve Bayrampaşa`da Kartaltepe ve Yıldırım mahalleleri su alamayacak.

  Elektrik Kesintileri

  Yarın bazı semtlere ise elektrik verilemeyecek. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş`den (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, trafo merkezlerinde bakım ve onarım yapılacağı için yarın 09.00-14.00 saatleri arasında Tuzla`da Yıldız Treyler ve Bakırcıoğlu, Beykoz`da da 09.00-17.00 saatleri arasında Begonya, Şakayık, Menekşe, Akkavak Caddeleri ile Karanfil, Yasemin ve Orkide sokaklarda elektrik kesintisi yapılacak.

  12.03.2012 istanbulajansi.com

  unfaithful husband cheater how to cheat
  online cheat read here
  spy phone login phone spy apps for android cell spy software free

 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  İstanbul’da Elektrik ve Su Kesintileri Var

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.ETKİNLİK TAKVİMİ