Snowpark Torium

4,0

Snowpark Torium
Kategori:Eğlence Mekanları
Adres:Saadetdere Mah. E-5 üzeri Haramidere Esenyurt İstanbul Telefon:0212 699 69 70 Web:www.torium.com.tr/Snowpark Mail:snowpark@torium.com.tr


 • Torium Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Türkiye’nin ilk kar eğlence merkezi “Torium Snowpark” ise kış sporlarının yeni merkezi olmaya aday. Dört mevsim kış sporları ve kar eğlencesi yaşatmak üzere ilk konuklarını ağırlamaya başlayan snowpark’ta en düşük kar kalınlığı 50 cm’yi aştı. Snowpark’taki karın kalitesi Uludağ ve Kartalkaya gibi yüksek rakımlı yerlere yağan karın kalitesine eş değer.

  İçerisinde kızaklı tüp kaydırak, 55 metre uzunluğunda 3 sıçrama rampalı snowboard parkuru, çift ahşap kızak rampası, halatlı dağ tırmanışı, kayak eğitim parkuru ve kar oyun alanı bulunan snowpark’’ın kayak ve snowboard eğitimleri vermeye uygun pistleri de bulunuyor.

  Dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden Dubai Mall’un kayak merkezini de tasarlayan İngiliz mühendislik firması ASCL tarafından tasarlanan ve uygulanan “Torium Snowpark” 6 milyon Euro yatırımla hayata geçirildi.

  Eğlence alanında 130 kişi, kayak ve snowboard pistlerinde ise 70 kişinin aynı anda yararlanabildiği Snowpark’ta, dileyenler kayak ve snowboard eğitimleri de alabilecek. Snowpark’ta her türlü kayak malzemesi de temin edilebiliyor.

  Türkiye’nin ilk kapalı kar eğlence merkezi Snowpark’ta 4 mevsim kış sporları yapabilmek mümkün. Snowpark’ta 3 adet snowboard ve kayak pisti bulunuyor. Ayrıca bu pistlere ulaşım sağlayan 2 adet yürüyen bant bulunuyor. Snowpark’ta birçok eğlence alternatifiniz var. Snowpark bünyesindeki; kızak, halatlı dağ tırmanışı alanı, kar oyun ve yürüyüş alanları, asma köprüler, buz mağaralarıyla şehir hayatında farklılık arayanlara göre.

  Türkiye Kayak Federasyonu`ndan lisanslı,Türkiye Şampiyonluğu`na ve uluslararası derecelere sahip eğitmenler tarafından özel ya da bireysel ders alabilirsiniz.

  Bilet Fiyatları
  Tam: 20 TL
  İndirimli: 15 TL
  Giriş ücretine mont, eldiven ve kar ayakkabıları kullanımı dahildir.


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler: Tüm Yorumlar için tıklayınız

  Snowpark Torium

  • ecem ilayda yalçın

   Ben bayramda gitmiştim eğlenceli geçiyor.Gitmenizi tavsiye ederim

   2013-02-06
  • herhangibiri

   çook güzel eğlenceli

   2013-04-27
  • serenay vesile coşkun

   yarın gideceğim çok heyecanlıyım üstelik arkadaşlarımla birlikte şimdiden araştırıyorum ayyyyyyyyyyyyy

   2014-01-22
  • Belirsiz

   Snowboard-kayak fiyatları var mı? Varsa ne kadar?

   2014-11-29

  Toplam 4 yorum.

  4,0

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.


 • Görseller: Snowpark Torium
  Snowpark ToriumSnowpark ToriumSnowpark ToriumSnowpark ToriumSnowpark ToriumSnowpark ToriumSnowpark ToriumSnowpark Torium
 • Snowpark Torium Haritadaki YeriETKİNLİK TAKVİMİ