Mecidiyeköy Metrobüs İstasyonu’na Yürüyen Merdiven

İstanbul’un en önemli aktarma merkezlerinden biri olan Mecidiyeköy Metrobüs İstasyonu yeniden düzenleniyor.
15.06.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haziran 15, 2012

İstanbul’un en önemli aktarma merkezlerinden biri olan Mecidiyeköy Metrobüs İstasyonu yeniden düzenleniyor.

Yeni düzenleme ile engelli vatandaşlar için asansör ve yürüyen merdiven eklenecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı yazılı açıklamaya göre, Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’nın genişliği 5 metreden 8 metreye çıkarılacak. Proje kapsamında, mevcut alt geçidin alt kısmına 8 metre genişliğinde yeni bir yaya alt geçidi yapılacak. Mecidiyeköy Viyadüğü’nde trafik sorununu gidermek ve yayaların karşıdan karşıya geçişlerini sağlamak için üst geçit de inşa edilecek.

Açıklamaya göre, Mecidiyeköy Metrobüs İstasyonu’na yayaların talebini karşılamak için inişli ve çıkışlı yürüyen merdiven eklenecek. Metrobüs İstasyonu ile metro bağlantı alt geçidi arasına da asansör ile 2 yürüyen merdiven konulacak. Alt geçidin önemli çıkışlarına da yürüyen merdiven eklenecek. Ayrıca, mevcut alt geçidin altına, metro istasyonuna doğru 8 metre genişliğinde yürüyen bant konularak, ulaşımdaki aksaklıklar giderilmeye çalışılacak. Çalışmalar nedeniyle, ulaşım 18 Haziran-18 Temmuz tarihleri arasında şu anki yaya üst geçidinden yapılacak.

15.06.2012 istanbulajansi.com

Mecidiyeköy Metrobüs İstasyonu’na Yürüyen Merdiven

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.