What Da Funk Albüm Lansman Konseri

Tarihler: 04 Ocak 2018 Perşembe ~ 04 Ocak 2018 Perşembe 04 Ocak 2018 22:00

Yer: Moda Kayıkhane

Ücret: Genel Giriş - 50.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Moda Caddesi No:192 MODA Kadıköy İstanbul

Telefon: (0216) 336 44 46

Paylaş: TwitterFacebookGoogle+

istanbul.net.trOca 4, 2018 ~ Oca 4, 2018
What Da Funk Albüm Lansman Konseri, 04 Ocak 2018 tarihinde Moda Kayıkhane Sahnesi'nde gerçekleşecek.

2010 yılında Müzisyen bir aileden gelen, babası ve kardeşi gibi saksafoncu olan, caz ve popüler müzik sahnesinin genç yeteneği Anıl Şallıel liderliğinde kurulan What Da Funk; her biri kendi enstrümanlarının önde gelen isimleri olan kreatif müzisyenlerden oluşuyor.

Grubun Arpej Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan ilk stüdyo albümü ''WDF1''  için müzik dünyasının en önemli isimlerinden İrem Derici, Harun Kolçak, Gülçin Ergül, Ferman Akgül, Gökçe, İrfan Özata, Bedük, Simge Sağın, Buray, Can Gox biraraya gelerek eşsiz şarkıları grup ile beraber seslendirdi.

Grup, caz, funk ve soul tarzlarını harmanlayarak, sevilen efsane şarkıları ve grubun kendi bestelerini grup üyeleri tarafından yapılan kendilerine has düzenlemeleri ve düet yaptıkları ünlü vokaller ile yorumlarken dinleyicisini eğlenceli bir partiye götürüyor.

04 Ocak 2018 tarihinde Moda Kayıkhane Sahnesi'nde gerçekleşecek Albüm Lansman Konseri'nde gruba, İrem Derici,  Gülçin Ergül, Ferman Akgül, Gökçe, İrfan Özata, Simge Sağın, Buray, Can Gox gibi ünlü isimler eşlik edecek.

Anıl Şallıel : Tenor Sax
Batu Şallıel : Alto Sax
Duygu Tarhan : Vokal
Ebru Yeniyol : Vokal
Koray Üsgelen : Tuşlu Çalgılar
Tolga Şanlı : Gitar
Deniz Beydili : Bas Gitar
Cengiz Tural : Davul

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

istanbul.net.tr Kültür Etkinlik Sinema Kitap Yeme İçme Alışveriş Yazarlar Ulaşım Seri İlanlar İstanbul Rehberi Sarı Sayfalar Otel Rehberi Gezi Rehberi İstanbul Haberleri Kent Rehberi Söyleşi Röportaj Kritik Üyelik Hava Durumu