Youtube Videoları İçin Pre Producti

Tarihler: 06 Ocak 2018 Cumartesi ~ 06 Ocak 2018 Cumartesi 06 Ocak 2018 11:00

Yer: Sahne Beşiktaş

Ücret: - 168.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Sinanpaşa Mah. Alabeyi sok. Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 259 10 45

E Posta: info@sahnebesiktas.com

Paylaş: TwitterFacebookGoogle+

istanbul.net.trOca 6, 2018 ~ Oca 6, 2018
Tolga Gülen eğitmenliğinde gerçekleşecek olan "Youtube Videoları İçin Pre Production" workshop'u,Sahne Beşiktaş'ta sizlerle...

Video çekmek için çok iyi bir fikriniz olsa bile kayıt tuşuna basmadan önce bazı hazırlıkları yapmazsanız fikrinizi yeterince iyi gerçekleştiremeyebilirsiniz ve potansiyelinizi boşa harcayabilirsiniz. Videolarınızın tarzı çok doğal, o an tesadüfen yakalanmış gibi görünsün istiyorsanız bile önceden yapmanız gereken pek çok hazırlık var.  Çekim öncesi kontrol listenizi oluşturup hazır bulundurmayı bu eğitimde öğrenebilirsiniz.

Nedir?
Yaratıcı fikirlerin filizlenmesine olanak sağlamayı misyonlarından biri sayan Sahne Beşiktaş, fikrini veya ürününü video aracılığıyla tanıtmak isteyenlere bunu en iyi şekilde yapabilmeleri için Youtube atölyeleri düzenliyor.

Video çekip yayınlayabilmek günümüzde, iletişim ağının bir parçası olabilmek için okuma yazmayı bilmek kadar önemli olmaya yaklaştı. Görsel iletişimin ağırlığı arttıkça, basit de olsa bir video çekebilmek, Youtube üzerinden yayınlayabilmek temel bir iletişim becerisi haline gelmekte. Bu, yakın zamanda tartışılmaz bir gerçek haline gelecek. Sahne Beşiktaş Youtube eğitimleri, başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar, hobi olarak Youtuber olmak isteyenlere de, Youtube aracılığıyla işini geliştirmek isteyenlere de yönelik modüller sunuyor.

Nasıl?
Video çekmek, montajlamak ve yayınlamakla ilgili teknik bilgiler, Youtube aracılığıyla daha fazla insana ulaşmanın yolları, yaratıcı içerik oluşturma, Youtube’un özelliklerini kullanabilme, sosyal mecraların videoları desteklemek için nasıl kullanılabileceği, izleyici sayısının nasıl nakite dönüşebileceği gibi konular işlenecek.

Eğitmen: Tolga Gülen
istanbul.net.tr Kültür Etkinlik Sinema Kitap Yeme İçme Alışveriş Yazarlar Ulaşım Seri İlanlar İstanbul Rehberi Sarı Sayfalar Otel Rehberi Gezi Rehberi İstanbul Haberleri Kent Rehberi Söyleşi Röportaj Kritik Üyelik Hava Durumu