3. Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali

Sinema Film Arşivi 3. Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali
3. Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali

Orjinal Adı: 3. Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen:

Film Türü: Çocuk Filmleri

Etiler, Alkent Peugeot Cinecity 0212 352 16 66
Kozyatağı, Trio Bonus Premium Cinecity 0216 315 10 10
Zeytinburnu, Olivium Peugeot Cinecity 0212 546 96 96
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema TV Merkezi Balmumcu 0212 274 98 70

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Belirsiz..
3. Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali (20-29 Eylül 2005) Cinecity Sinemaları`nda!

Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali 3. yaşında renkli ve eğlenceli programıyla izleyicisiyle buluşuyor. Düzenlenen şenlik ve festivallerle bir kültür ve sanat şehrine dönüşen İstanbul için, önemli festivallerden biri haline gelen Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali, 10 gün boyunca film gösterimleri, atölye çalışmaları, söyleşilerle sürecek ve katılan çocuklar ile aileleri için sinema salonlarında keyifli anlar sunacak.

3. Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali’nde bu yıl film gösterimlerinin yanı sıra, yönetmenlik, çizgi film, oyunculuk ve senaryo atölyeleri düzenleniyor. Sinemaya perdenin arkasından bakmayı hedefleyen atölye çalışmalarına Küçük Sinemacılardan Büyük Filmler Yarışmasına katılan, dereceye giren ve sinemaya ilgi duyan çocuklar ücretsiz olarak katılabilecekler.

ÇOCUKLARIMIZIN ŞARKILARI ,Otizm üzerine hazırlanan bu bölümde otistik çocukların yaşadıklarından yola çıkılarak, onların dünyalarına giriş yapabileceğiz. Yurtdışında yaşayan ailelerin ve eğitimcilerin deneyimlerinin belgesel-drama olarak çekildiği bu filmler, eğitimcilere, anne-babalara ve ilgililere önemli bilgiler sunacak. Onların şarkılarına katılmak isteyenler için…

Finlandiya çocuk sinemasından sevimli filmler, Küçük Sinemacıların çektiği ve izleyenleri şaşırtacak büyük filmler, animasyonlar, belgeseller, komedi filmleri, masal filmleri ve küçük oyunlar; Hepsi festival süresince çocuklara, ailelere ve sinemaseverlere hoş, eğlenceli ve renkli anlar yaşatacak...

Balparmak ’ ın ana sponsorluğunda gerçekleştirilen 3. Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali, Milli Eğitim Bakanlığı, Turizm ve Kültür Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Star Televizyonu, Star Gazetesi, TRT ve Gode Reklam tarafından desteklenmektedir.

Festival, kapılarını çocuklar, aileler ve sinemaseverler için 20-29 Eylül 2005 tarihleri arasında açıyor. 2-5, 6-8, 9-12 ve 13 üzeri yaş grupları için özel seçilmiş, ABD, Almanya, Avusturya, Avustralya, Brezilya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Güney Kore, Hindistan, Hollanda, İran, İngiltere, İspanya, Japonya, Kanada, Portekiz, Rusya ve Türkiye den katılan festival filmleri, Etiler, Alkent Peugeot Cinecity, Kozyatağı, Trio Bonus Premium Cinecity ve Zeytinburnu, Olivium Peugeot Cinecity, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema - Televizyon Merkezi- Balmumcu sinemalarında her gün 10.15 - 12.15 - 14.15 - 16.15 - 18.00 seanslarıyla gösterime giriyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT