İSTANBUL MUTFAK GÜNLERİ

Tarihler: 13 Aralık 2007 Perşembe ~ 17 Aralık 2007 Pazartesi

Yer: Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi

Adres: E-5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı 34522 Beylikdüzü, Büyükçekmece İstanbul Büyükçekmece İstanbul

Telefon: 212 233 97 54 - Ekin Fuarcılık

Web: http://www.mutfakgunleri.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 13, 2007 ~ Ara 17, 2007
İstanbul Mutfak Günleri 2007
İstanbul Mutfak Günleri’nin altıncısını 13-17 Aralık 2007 tarihleri arasında gerçekleştireceğiz.

Türkiye’nin en önemli turistik merkezlerinden birisi olan İstanbul’un bu uluslararası etkinliğe ev sahipliği yapmasının önemi büyüktür. Dünyanın en önemli destinasyonları arasında yer alan İstanbul ülkemizin çok önemli kültürel zenginliklerini barındırmaktadır.

Bu zenginlikler arasında Türk Mutfağının eşsiz lezzetlerini ayrı bir yere koymak gerekir. Pek çok yerel mutfağın en başarılı temsilcilerini bulup farklı lezzetleri tatma olanağını kolaylıkla sağlayabileceğiniz bu kentte aynı zamanda dünya mutfaklarından çok değişik tatları da deneyebilirsiniz. Denebilir ki dünyada bu kadar farklı mutfak kültürünün ve onların benzersiz lezzetlerinin bir arada bulunabileceği bir başka kent bulmak oldukça zordur.
İstanbul Mutfak Günleri işte bu nedenlerle tam yerinde yapılıyor. Dünya mutfaklarının temsilcileri gastronominin bu benzersiz merkezinde bir araya gelerek hünerlerini sergileyecekler. Bu fırsatın İstanbul’un ve Türk Mutfağının tanıtımı açısından sağlayacağı olanaklar sayılamayacak kadar fazladır.

Festival organizasyonunu gerçekleştiren Ekin Grubu Dünya Şefler Birliği (WACS)’ın “Kurumsal Üyesi”dir. İstanbul Mutfak Günleri şimdiye kadar olduğu gibi bundan böyle de WACS’ın ilkeleri ve normları çerçevesinde düzenlenen bir organizasyon olacaktır. WACS, İstanbul Mutfak Günleri’ni resmi internet sitesinde duyurarak üyelerini katılmaya çağırmaktadır.

İstanbul Mutfak Günleri’ne dünyanın pek çok ülkesinden 500’den fazla şef katılacak. Jüri üyesi olarak gene dünyanın önde gelen şefleri görev alacaklar.
İstanbul Mutfak Günleri, Otel ve Restoran Ekipmanları Fuarı HOTEQ ile birlikte aynı salonlarda ve aynı tarihlerde düzenlenmektedir. Düzenlenme tarihi Şubat ayından Aralık ayına çekildiğinden 2007 içerisinde ikinci kez gerçekleştiriliyor olacaktır. 13 -17 Aralık 2007 tarihinde TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi`nde altıncı kez buluşalım.. Ülkemizin önde gelen şeflerini bu eşsiz organizasyonda görmek istiyoruz.

Ülkemizin yemek kültürüne hep birlikte katkıda bulunalım!
Online Kayıt için: www.gastronomyistanbul.com
Bilgi İçin: Ekin Grubu


istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT