Albatrosun Yolculuğu

Albatrosun Yolculuğu

Orjinal Adı: Albatrosun Yolculuğu

Vizyon Tarihi: Ekim 17, 2014

Yönetmen: Cengis Temuçin Asiltürk

Film Türü: Dram

Film Süresi: 100 dk.

Senaryo:: Cengis Temuçin Asiltürk.
Yapımcılar::Hakan Yıldız.
Müzik:: Sait Koray Özçelik.
Görüntü Yönetmeni::Özer Öner, Hakan Aydın.
Oyuncular:: Ufuk Kaplan, Salih Bolat, Betül, Şenol İpek, Ercan Kesal, Nazan Kesal, Başar Alemdar, Nilüfer Aydan, Özgür Akdemir .
Dağıtım:SETEM Akademi.

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr 17 Ekim 2014 Cuma
Albatrosun Yolculuğu

Albatrosun Yolculuğu filminde görünürde anlatılan aşk ve tutku hikayesinin arkasında toplumun şairlere ve sanatçılara bakışı ve baskısı sorgulanıyor.

Filmde, bir şairin serüven dolu yaşamı anlatılıyor. Bu serüvenin arka planında ise aşkların, sahtekarlıkların, mutsuz aşıkların, kanun kaçaklarının, yaşamın kıyısına tutunmuş kişilerin, yolculuk sevdalısı savruk insanların serüvenleri yorucu olmayan biçimde, şiirsel bir sinema dili ve panoromik görüntülerle gözler önüne seriliyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Albatrosun Yolculuğu adlı filmimizin Oyuncu Listesi Şöyledir: -Salih BOLAT -Ufuk Kaplan -Ercan Kesal -Önder Paker -Şenol İpek -Ebru Doğdu -Zeynep Solman Kul -Fatih Efe Karakaplan -Sena Nur Çolak -Özgür Akdemir -Kerem Can San -Başar Alemdar -Ve... Nazan Kesal -Ve... Betül Arım Ve... Nilüfer Aydan BİRİLERİ BASIN BÜLTENLERİNDEN BAŞROL OYUNCUM SALİH BOLAT'IN ADINI KASITLI OLARAK ÇIKARTMIŞTIR. KENDİ ADIMA BUNU KINIYORUM...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT