Biranın Ustasından Filtresiz Bira: Efes Pilsen Unfiltered

Tarihler: 12 Temmuz 2012 Perşembe ~ 12 Eylül 2012 Çarşamba

Firma: Efes

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr Tem 12, 2012 ~ Eyl 12, 2012

Biranın ustası Efes Pilsen, bir yeniliğe daha imza atarak, biraların atası sayılan filtresiz birayı Türk biraseverlerle buluşturdu. Kendine has buğulu görüntüsü ve lezzeti ile dikkat çeken Efes Pilsen Unfiltered, tamamen doğal hammaddelerle, modern filtre işlemlerinden geçmeden çağlar öncesindeki gibi üretildi.

Türkiye'de bira kültürünü geliştiren ve bugüne kadar Türk biraseverlere pek çok farklı bira çeşidi sunan Efes Pilsen, dünya genelinde oldukça rağbet gören filtresiz birayı Türk biraseverlerle buluşturdu.

Çağlar öncesindeki gibi modern filtreleme sisteminden geçirilmeden üretilen Efes Pilsen Unfiltered, özel üretim şekli sonucu oluşan buğulu görüntüsü, farklı lezzeti ve şişesinden kapağına kadar özel tasarımı ile dikkat çekiyor.

“Observeur du Design” Ödüllü Ambalaj Tasarımı
Efes Pilsen Unfiltered’ın kendisi kadar ambalajı da özel. Buğulu görüntüsünü, farklı tadını ve modern filtre işlemlerinden geçmeden çağlar öncesindeki gibi üretilme hissini en iyi yansıtacak şekilde tasarlanan ambalajı, APCI (Agence pour la Promotion de la Création Industrielle) tarafından düzenlenen uluslararası "Observeur du Design 2013" yarışması “Tasarımda Kalite Ödülü” sahibi.

Efes Pilsen Unfiltered ambalajının görsel kimlik tasarımı, Türkiye’nin en iyi ambalaj tasarımcıları arasında gösterilen Gamze Güven'in şirketi Tasarımüssü'nün imzasını taşıyor. Anadolucam tasarım grubu tarafından tasarlanan şişesi Tasarımüssü'nün yaptığı logo ve grafik tasarımıyla buluşunca, "Efes Pilsen Unfiltered" daha raflara çıktığı ilk günlerden uluslararası bir tasarım ödülüne sahip olmanın gururunu yaşıyor.

Efes Pilsen Unfiltered’ın lezzetinin tam olarak alınabilmesi için, önce biranın yarısının bardağa doldurulması, sonra şişenin hafifçe sallanması ve kalan biranın bardağa boşaltılması öneriliyor.

Alkol derecesi %5 olan Efes Pilsen Unfiltered biraseverlerle, 33 cl ve 50 cl şişesiyle buluşuyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

süper
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT