Büyüklere Sudoku, Küçüklere Adım Adım

Büyüklere Sudoku, Küçüklere Adım Adım

Tarihler: 24 Aralık 2015 Perşembe ~ 24 Şubat 2016 Çarşamba

Firma: Adım Adım

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 24, 2015 ~ Şub 24, 2016

Yetişkin bireylerin beyin kıvrımlarını harekete geçiren Sudoku bulmacalarının algoritmasını çözen girişimci Okan Arıkan’ın hedefinde uzun süredir çocuk ve bebek gelişimi var. Uzman pedagoglar ve psikologlarla birlikte çalışılarak hazırlanılan ve daha farklı uzmanlık alanlarından da destek alınarak geliştirilen, 9-48 ay arası çocukların gelişimine katkı sağlayan Adım Adım eğitim seti, Türkiye’den ihraç edilen ilk eğitim projesi olacak.

Üstün hünerli mantık bulmacası ‘Sudoku’nun algoritmasını çözen ve Sudoku çılgınlığını Türkiye’de ilk defa kitap haline getiren girişimci Okan Arıkan, genç beyinlerin gelişimlerine katkı sağlayan profesyonel eğitim setini Türkiye’den ihraç etmeye hazırlanıyor.

“Eğlenceli eğitim, planlı gelişim” sloganıyla sunulan 9-48 aylık bebeklerin gelişimine katkı sağlayacak Türkiye’nin ilk ve tek aya özel gelişim seti Adım Adım, alanında uzman pedagog ve psikologlar eşliğinde hazırlanmıştır. Her aya özel hazırlanan set, bebeklerin beyinlerin gelişmesine ve ebeveynleri ile iletişim kurmalarına yardımcı oluyor. Her ay çocukların ilgisini çekecek özel aktivitelerin yer aldığı Adım Adım kutusunda, ilgili aya özel kitaplar, yaratıcılığı ve hayal gücünü geliştirecek hikayeler, aileler için özel olarak hazırlanmış makaleler yer alıyor.

Adım Adım yurt dışına açılıyor
Bugüne kadar 500 binin üzerinde Adım Adım Eğitim Seti’ni, aileler satın aldı. Uzman pedagoglar ve psikologların hazırladığı, çocukların gelişimine destek olan set, yurtdışında da büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz senelerde İngiliz yayıncılarla beraber dünyanın en büyük kitap fuarı olan Frankfurt fuarında İngilizce olarak yer aldı ve tüm dünya ülkelerinden talep gördü. Bu talebi karşılamak için ülkemize özel olan çalışmaları biraz daha globalleştirerek yeni versiyon çalışmaları başlatıldı.

ODTÜ Elektrik Elektronik bölümü ve University of Baltimore’dan MBA mezunu, girişimci Okan Arıkan’ın kişisel gelişim, zihin gelişimi ve sağlık alanında yayınlarına devam ediyor. Çocukların erken dönemde gelişimine katkı sağlayacak eğitim seti Adım Adım, Türkiye ve dünyada ilk kez 9-48 ay arası çocuklara hitap ediyor ve Türkiye’nin yanı sıra yurt dışından da büyük ilgi görüyor. Okan Arıkan “Tüm Asya ve Avrupa’da örneğine rastlamadığımız bir seti, ilk defa Türkiye’de, 9-48 ay arası çocukların gelişimi için uzman bir ekiple, ailelere sunduk. Türkiye’de büyük ilgi gören Adım Adım Eğitim Seti’nin, Türk ebeveynleri bilinçlendirmesi bir yana Türkiye sınırları dışına çıkacak olmasından dolayı oldukça heyecanlıyız.” dedi. Aralık 2015’te İstanbul’da düzenlenen 1. Uluslararası Gelişimsel Pediatri kongresine eğitici ürünler açısından Türkiye’yi temsilen özel olarak davet edilen Adım Adım Eğitim seti, 80 ülkeden katılan çocuk doktorlarının da çok ilgisini çekti. Adım Adım eğitim setine, www.adimadim.com adresinden ve 0850 325 51 11 numaralı telefon aracılığı ile abone olabilir ya da D&R mağazalarından kolayca ulaşabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT