Canon, Lens Ailesini Genişletiyor

Canon, Lens Ailesini Genişletiyor

Alışveriş Alışveriş Rehberi Canon, Lens Ailesini Genişletiyor

Tarihler: 18 Eylül 2018 Salı ~ 18 Kasım 2018 Pazar

Firma: Canon

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 18, 2018 ~ Kas 18, 2018

Canon, profesyonel 4K yayıncılık ve saha lens ailesine yeni 3 model daha ekleyerek; fotoğraf ve video çekimlerinde daha net odaklanma sunan yeni nesil lens yelpazesini büyütmeye devam ediyor. 4K yayıncılık alanı için 4K Premium optik kalitesine sahip UHD DIGISUPER 122 ve UHD-DIGISUPER 111 lensleri, birbirinden farklı çekim senaryolarının hayata geçirilmesi için fırsat sunuyor. 2/3 inç sensörlü 4K yayıncılık kameralarına yönelik taşınabilir zum lensi UHDxs serisinei eklenen CJ25ex7.6B modeli ise 25x zum oranı, 7,6 mm ile 190 mm aralığındaki netleme mesafesi sayesinde üstün optik performans sunuyor. Aynı zamanda Canon, esnekliği, kontrolü ve yaratıcılığı artırmaya odaklanan entegre ekrana sahip FDJ-G01 ve ZDJ-G01 ile yeni nesil zum sürümlerindeki seçeneklerini de genişletmeyi sürdürüyor.

Yeni hikayelere adım atmak isteyenlere: UHD DIGISUPER 122 ve UHD DIGISUPER 111

UHD DIGISUPER 122 ve UHD DIGISUPER 111 modelleri geniş netleme mesafesi seçenekleri, yüksek zum oranları ve sağladığı çalışma kolaylığı ile 4K beklentilerinin ötesine geçenii sıra dışı bir optik performans sunuyor. Gerçekçi ve yüksek çözünürlüklü çekimler yapılmasına olanak tanıyan yeni Canon lensleri, kapalı alan veya açık hava etkinliklerinde video çekim için ideal bir seçenek oluyor.

UHD DIGISUPER 122 ve UHD DIGISUPER 111 modelleri ayrıca ışık lekeleri ve mercek parlamalarını azaltan kaplama olan ve Canon patentli Hava Küresi Kaplama’nın (Air Sphere Coating - ASCiii) ilk defa kullanıldığı lensler oluyor. Bu özelliği sayesinde geniş renk tonlama aralığına sahip görsel ifadenin gerçeğe dönüştürülmesini sağladıkları için HDRiv ve Geniş Renk Gamı (Wide Color Gamut - WCG) çekimlerinin vazgeçilmezi oluyor.

Esnekliğin Simgesi: CJ25ex7.6B

Canon’un 2/3 inç sensörlü 4K yayıncılık kameralarına yönelik taşınabilir zum lenslerini içeren UHDxs serisininv yeni üyesi olan CJ25ex7.6B, cam ve lensleri en iyi optik tasarımla buluşturuyor. 25x zum oranına sahip CJ25ex7.6B lens, geniş açı sonunda 7,6 mm’den telefoto sonunda 190mm’ye kadar bir netleme mesafesini kuşatarak farklı çekim senaryolarını destekliyor.

Taşınabilir zum lensi, yüksek çözünme gücü ve kontrast sunuyor. Lens kaplama teknolojisi, lens çerçevesinde yansıma olmasını önleyerek ışık lekeleri ile mercek parlamalarını azaltıyor. HDRvi ve WCG video çekimi için ideal olan mükemmel renk üretimini destekleyen yeni lens, güçlü 4K optik performansıyla iç ve dış mekandaki çekim senaryolarında kolay kullanımı sağlıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT