Çilek ile Tatlı Rüyalar ve Güvenli Uykular

Çilek ile Tatlı Rüyalar ve Güvenli Uykular

Tarihler: 16 Ekim 2017 Pazartesi ~ 16 Aralık 2017 Cumartesi

Firma: Çilek

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 16, 2017 ~ Ara 16, 2017

Uykunun bebek sağlığı ve gelişimi için önemli olduğunun farkındalığıyla ürünler geliştiren Çilek, inovatif bebek ürünleriyle bebeklerin sağlıklarına ebeveynleri kadar özen gösteriyor. Çilek’in ailelerin bebekleriyle özel anlarını en iyi şekilde geçirmesi amacıyla tasarladığı Baby Girl ile bebekler, huzurla uykuya dalıyor.

Bebeklerin bedensel ve zihinsel gelişimleri için uykunun çok önemli olduğunun bilinciyle Çilek, bebeklerin 0-2 yaş döneminde kullanılmak üzere tasarladığı Baby Girl ile ebeveynlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Mışıl mışıl bir uyku için
Ebeveynlerin bebeklerini karyoladan daha rahat alıp bırakabilmelerini sağlayan teleskopik asansörlü korkuluk sisteminin entegre edildiği Baby Girl ile Çilek, ailelerin isteklerini de unutmadığını bir kez daha kanıtlıyor. Bebeklerin güven içinde mışıl mışıl bir uyku geçirmeleri için son teknolojiyle tasarlanan Baby Girl; annelerin bebeğine daha yakın olabilmesi için çekildiğinde yatak olabilen alt karyolayı da tasarımına ekledi. Ekstra yatak alınmadığında da bu alanı oyuncak ve eşya deposu olarak kullanma imkanı sunan Baby Girl, 3 kapılı dolabıyla da bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını tek noktada bulabilmenize imkan sağlıyor. Bebekler Baby Girl ile artık daha özgür… Bebeğinizin kıyafetlerinin hava almasını sağlayan havalandırma kapsülleriyle bebeğinizin sağlığını sizin kadar düşünen Çilek, Baby Girl ile bebeğiniz büyüdüğünde karyolasını basit bir montaj ile daha büyük bir karyolaya ve iki farklı komodine dönüştürme imkanı sunuyor. Ayrıca, çocukların büyüme çağında her zaman yanında olan Çilek, Baby Girl ile ailelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Baby Girl Büyüyen Bebek Karyolası- 1299 TL Baby Girl Large Dolap- 1299 TL

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT