Colin’s’ten Kaçırılmayacak Sezon Fırsatı

Tarihler: 21 Haziran 2013 Cuma ~ 21 Ağustos 2013 Çarşamba

Firma: Colin’s

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 21, 2013 ~ Ağu 21, 2013

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S, yeni kampanyası ile herkesi alışverişe davet ediyor. Tüm ürünlerde ikinci ürüne net %60 indirim uygulayan Colin’s ayrıca seçili jean alışverişlerinde de kemer hediye ediyor.

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Colin’s, sezon kampanyalarıyla avantajlı alışverişin kapılarını aralıyor. Tüm ürünlerde 2. ürüne net %60 indirim uygulayan Colin’s ayrıca seçili jean alışverişlerinde de kemer hediye ediyor.

Tüm Colin’s mağazalarında geçerli olan kampanya dâhilinde tüm ürünlerde, 2.ürüne net %60 indirim uygulayan marka, bunun yanı sıra seçili jean alışverişlerine kemer hediye ediyor. Colin’s indirimli ve avantajlı alışveriş için herkesi mağazalarına bekliyor.

Colin’s’ten Kaçırılmayacak Sezon Fırsatı

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.