Deichmann ile Sonsuza Dek Evet!

Tarihler: 17 Haziran 2014 Salı ~ 17 Ağustos 2014 Pazar

Firma: Deichmann

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 17, 2014 ~ Ağu 17, 2014

Deichmann’ın gelin ayakkabıları koleksiyonu, aşklarını bir imza atarak duyurmak isteyen kadınların, hayatlarının en özel anlarındaki tercihi oluyor. Markanın koleksiyonunda saflığı ve masumiyeti sembolize eden gelin ayakkabıları, konforuyla gecenin kurtarıcısı oluyor. Zarif ayakları rahat kalıplarıyla buluşturan markanın koleksiyonunda gelin babetleri de yer alıyor. Gelinlerin yorgunluğunu üzerlerinden atmalarını sağlayan babetler aynı zamanda gece boyunca sürecek olan danslarına da eşlik ediyor. Markanın gelin ayakkabıları ve babetlerinde saten ayrıntılarından kurdelelere kadar ince detayların yer aldığı koleksiyonu, kadınlara masal gibi bir gece yaşatıyor. Sımsıcak bir sahilde ısınan kumlarda ‘evet’ demek isteyen gelinler için markanın terlik ve sandalet koleksiyonu da kadınları adeta büyülüyor. Gelin ayakkabıları koleksiyonu ekru, inci ve fildişi renkleriyle gecenin yıldızı olmaya yetiyor.

www.deichmann.com.tr

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.