El Hareketlerinizi Hisseden Dünyanın İlk Dizüstü Bilgisayarı: HP ENVY17

Tarihler: 27 Eylül 2013 Cuma ~ 27 Aralık 2013 Cuma

Firma: HP

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 27, 2013 ~ Ara 27, 2013

Yeni nesil form faktörleri, çoklu işletim sistemleri ve bulut tabanlı öneriler, müşterilere değer katmanın yanı sıra daha sezgisel ve eğlenceli müşteri deneyimi sunuyor.

HP yeni ürün ve çözümlerinden oluşan “dinamik tatil portföyünü” duyurdu. Duyurulan ürün ve çözümler arasında Leap Motion™ teknolojisi ile entegre dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı ve dördüncü nesil Intel® Core™ işlemcisini kullanan ikisi bir arada ayrılabilir Ultrabook yer alıyor. Ayrıca yeni servisler ve çözümler de dahil olmak üzere son moda tüketici bilgisayarları, tabletler ve hizmetler kullanıcıların kişisel bilgilerini daha iyi yönetmelerine destek olmak üzere HP tarafından piyasaya sunuluyor.

“Müşterilerimiz çalışma ve eğlenme şekillerine uyan çözümlere ihtiyaç duyuyor” diyen HP EMEA Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Tüketici Ürünleri Direktörü Louis Perrin, “ Dünyada ilk niteliği taşıyan dört tanıtımı kapsayan duyuru, HP’nin yeni nesil bilgisayar deneyimini nasıl yenilediğini ve tanımladığını ortaya koyarken müşterilerin ihtiyaç duydukları üretkenliği ve istedikleri eğlence anlayışını da beraberinde getiriyor.”

Sektöre öncülük eden yenilik
Dizüstü bilgisayar ve tableti bir araya getiren HP Spectre13 x2, fansız olarak çalışan ve Intel dördüncü nesil işlemcisini taşıyan, ayrılabilen bir Ultrabook. Tablet sessizliği, Beats Audio™, yüksek çözünürlüklü (HD) 1080 ekran ince tasarımıyla bu ikisi bir arada Ultrabook üretkenlik ve taşınabilirlikten ödün vermeden esneklik sunuyor.İlk kez HP Spectre13 Ultrabook ile kullanılabilir hale gelen HP Control Zone izleme yastığı, dokunmatik yastığın soluna ve sağına ek bir bölüm ekleyerek zenginleştirilmiş bir Windows® 8 deneyimini mümkün kılıyor. HP Control Zone’u kullanan müşteriler sadece ellerini yerleştirdikleri destek üzerinden doğrudan doğruya Charms, döndür ve yakala ve/veya Windows 8’in modern kullanıcı arayüzü özelliklerine kolayca erişebiliyor HP ENVY17 Leap Motion Special Edition (SE), dünyanın Leap Motion™ teknolojisiyle entegre edilen ilk dizüstü bilgisayarı. Kolay navigasyon için henüz havadayken doğal el ve parmak hareketlerini hisseden ve oyunlar, modellemeler, ve sunumları hayata geçirmek için parmak ucu hassasiyeti sunan bu yenilikçi bilgisayar ile HP insanların teknolojiyle bağlantılarını şekillendiriyor. Çapraz 44cm (17.3 inçlik) opsiyonel full HD canlı ekran ile filmler ve videolar keskin ve net. En son çıkan Intel işlemciler ve NVIDIA grafikler de daha hızlı ve daha hızlı tepki veren bir deneyim sunuyor.Geçtiğimiz hafta duyurulan HP Chromebook14, dünyanın Intel dördüncü nesil işlemcisini kullanan ilk Chromebook’u son moda renk seçenekleriyle birlikte geliyor.

Fiyatlandırma ve ürünün sunulduğu bölgeler
HP ENVY17 Leap Motion SE dizüstü bilgisayarın Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde Ekim 2013 itibariyle 899 Avro’dan başlayan fiyatlarla hazır olması bekleniyor. HP Spectre13 Ultrabook’un Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde Kasım 2013 itibariyle 1.099 Avro’dan başlayan fiyatlarla hazır olması bekleniyor. HP Pavilion11’in Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde Kasım 2013 itibariyle 599 Avro’dan başlayan fiyatlarla hazır olması bekleniyor. HP Spectre13 x2’nin Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde Kasım 2013 itibariyle 999 Avro’dan başlayan fiyatlarla hazır olması bekleniyor. HP Slate7 Plus, HP Slate7 HD, HP Slate8 Pro, HP Slate10 HD ve HP Omni10 ise Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesindeki belirli ülkelerde Kasım 2013 itibariyle hazır olması bekleniyor. Fiyatları çıkış süresine yaklaştıkça duyurulacak. Yeni HP portföyü ailesi hakkında daha fazla bilgiye The Next Bench’te veya www.hp.com/go/newPCs adresinden ulaşabilirsiniz.

El Hareketlerinizi Hisseden Dünyanın İlk Dizüstü Bilgisayarı: HP ENVY17

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[22001]: String data, right truncated: 1406 Data too long for column 'search_key' at row 1
You can find the error back in the log.