En Hafif Metal Tasarımı: Herkes İçin Fitbit Versa

En Hafif Metal Tasarımı: Herkes İçin Fitbit Versa

Tarihler: 14 Mart 2018 Çarşamba ~ 14 Mayıs 2018 Pazartesi

Firma: Fitbit

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 14, 2018 ~ May 14, 2018

Fitbit şimdiye kadarki en hafif, metal akıllı saati Fitbit Versa’yı kullanıcıların beğenisine sunuyor. Modern tasarımını sağlık, fitness özellikleri ve 4 günden fazla pil ömrüyle birleştiren Versa, [i] Fitbit OS 2.0 işletim sistemiyle birlikte geliyor. Yeni ve kişiselleştirilmiş bir arayüz, sağlık gösterge paneli ve Android kullanıcıları için hızlı cevaplama [ii] özelliği sunan işletim sistemi, yeni ebeveyn olanlara özel Fitbit Labs’den[iii]bir uygulama ve hem Versa hem Ionic için Deezer çevrimdışı müzik desteğiyle birlikte geliyor. Fitbit, kadınların adet döngüleri ve genel sağlıkları arasındaki bağlantıyı daha iyi görmelerini ve anlamalarını sağlayacak bir kadın sağlık takibi özelliği de getiriyor.

Lider giyilebilir teknoloji markası Fitbit, yeni ve modern akıllı saati Fitbit Versa™’yı tanıttı. Fitbit’in şimdiye kadar tasarladığı en hafif, metal akıllı saat olma özelliği taşıyan Versa, rahat tasarımının yanında sağlık ve fitness verilerine ulaşmayı kolaylaştıran yeni bir arayüze de sahip. 7 gün 24 saat kalp ritmi takibi gibi gelişmiş sağlık ve fitness özellikleri sunan Fitbit Versa, antrenmanlar, otomatik uyku evreleri takibi ve Android cihazlarda mesajlara hızlı cevap verme gibi özellikler de sunuyor. Fitbit Versa Special Edition’da ise temassız ödeme, çevrimdışı müzik gibi özellikler kullanıcıları bekliyor. 4 günden fazla pil ömrüne[iv] sahip Versa, 13 Mart’ta 1099 TL’den ön satışa sunuldu. Fitbit’in yeni akıllı saatinin Nisan 2018’de tüm dünyada satışa sunulması planlanıyor.

Fitbit ayrıca kadınlar için yeni bir sağlık takip özelliğinin de duyurusunu yaptı. Bu özellikle kadınlar adet döngülerini takip edebiliyor ve bütünsel sağlık verileriyle birleşince adet döneminin genel sağlıklarına etkisini daha iyi görebiliyor. Kadınlar için sağlık takibi özelliği, Fitbit Versa ve Fitbit Ionic™ cihazlarında hali hazırda mevcut. Fitbit® app kullanıcıları ise 2018 bahar aylarından itibaren bu özelliği kullanmaya başlayacak.

Fitbit CEO’su ve Kurucu Ortağı James Park “Giyilebilir ürünler kategorisi büyümeye devam ederken,tasarımı güzel,kullanımı kolay, uygun fiyatlı bir akıllı saat olan Fitbit Versa’yı piyasaya sunarak önemli bir ihtiyacı karşılamayı hedefledik.Versa, Fitbit’in gelişmiş sağlık ve fitness özelliklerini tüketicilere sunmakla beraber,mobil platformlara uyumluluk ve 4 güne kadar pil ömrü özellikleri ile kullanıcılara genel sağlık durumların daha iyi bir şekilde sunarak günümüzdeki diğer akıllı saatlerden farklılaşmaktadır.” diyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT