Ferahlatan Lezzetiyle Tamek Meyvelim

Ferahlatan Lezzetiyle Tamek Meyvelim

Tarihler: 20 Mart 2018 Salı ~ 20 Mayıs 2018 Pazar

Firma: Tamek

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 20, 2018 ~ May 20, 2018

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2017 yılında piyasaya sunduğu, ferahlatan lezzeti ile meyveli içecek kategorisinde fark yaratan Tamek Meyvelim serisine iki yeni lezzet ekledi.

Şeftali, vişne, kayısı ve karışık çeşitleriyle sofralardan eksik olmayan Tamek Meyvelim serisi, Tamek Meyvelim Portakallı ve Tamek Meyvelim Elmalıyla genişledi.

Meyvelerin en saf ve doğal halinden meyve suyu üreten Tamek, 2017 yılında pazara sunduğu Tamek Meyvelim serisini, portakallı ve elmalı çeşitleriyle genişletiyor. Tamek Meyvelim sunduğu meyve lezzeti ve ferahlıkla tüketicilerin tercihi olmaya devam ediyor. C vitamini ve demir yönünden zengin elma, antioksidanlar ile dolu portakal, hazmı kolaylaştıran şeftali, güzel bir cilt ve saç için kayısı ve mineral deposu vişne gibi birbirinden faydalı meyvelerle, lezzet ve enerjiyi bir arada sunan Tamek Meyvelim ferahlatıcı bir lezzet alternatifi sunuyor.

Tamek Meyvelerin En Saf Halini Şişeliyor

Koruyucu ve yapay renklendirici içermeyen, tamamen doğal yollarla koruma altına alınarak ambalajlanan Tamek Meyvelim, Tamek’in anlaşmalı çiftçileri tarafından yetiştirilen meyvelerden üretilen konsantrelerden yapılıyor. Meyve suyu ve gıda ürünlerinde ithal hammadde kullanmayan Tamek; ekimden gübrelemeye, ilaçlamadan hasada kadar suyunu sıkacağı her meyveyi anlaşmalı çiftçileri sayesinde takip ve kontrol ediyor.

Tamek Meyveli İçecek Kategorisini Büyüttü

Yapılan araştırmalar, 2017 yılında, meyveli içecek kategorisinin, bir önceki yıla oranla, tonajda yüzde 29, ciroda ise yüzde 36 büyüdüğünü gösterirken, aynı dönemde Tamek’in meyveli içecek kategorisindeki büyümesi yüzde 321 oldu. Tamek, toplam pazar büyümesinin yüzde 24’ünü tek başına sağladı.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT