Gecenin Kreatif İnsanları İçin Asla Çok Geç Değil

Gecenin Kreatif İnsanları İçin Asla Çok Geç Değil

Tarihler: 17 Nisan 2019 Çarşamba ~ 17 Haziran 2019 Pazartesi

Firma: adidas

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 17, 2019 ~ Haz 17, 2019

adidas Originals tüm dünyada kreatif insanlar için tasarlanan yeni koleksiyonunu sunuyor. Reflektör sneaker’ın yeni renklerle dönüşünü kutlayan Nite Jogger silüeti, ‘asla çok geç değil’ fikrinden ilham alan güçlü bir iç görüyü de beraberinde getiriyor.

adidas’ın 70’li yılların sonunda şafaktan alacakaranlığa kadar koşan sporcular için tasarladığı Nite Jogger modeli, 2019 sezonunun en güçlü adidas Originals siluetlerinden biri olarak yeniden yorumlanıyor.

İkonik ayakkabının güncel bir yorum ve estetik yeni tasarımıyla bugüne taşınması yeni bir fikri de geceden güne taşıyor. Reflektör özelliğiyle özellikle gecenin kreatif insanları için Nite Jogger modeli; gece ile gündüz arasındaki zıtlığın, gecenin günün devam eden bir parçası olduğunun ve gecenin nasıl değerlendirildiğinin simgesi oluyor. Nite Jogger silüeti, yaratıcıların günlük yaşamın kurallarını ve sınırlarını nasıl esnettiğinin sembolü olarak öne çıkıyor. Ve ardından kişinin vizyonu doğrultusunda ilerlemesi ve gelişim göstermesi için “Asla çok geç değil” söylemiyle çok şey anlatıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT