Gizemli Siyah Pırlantalar

Gizemli Siyah Pırlantalar

Tarihler: 18 Temmuz 2016 Pazartesi ~ 18 Eylül 2016 Pazar

Firma: Ariş

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 18, 2016 ~ Eyl 18, 2016

Asırlar boyu Siyah Pırlantanın asil görünümünün ardındaki giz perdesini hiç kimse aralayamamıştır.

Günümüze kadar nasıl ve ne zaman oluştuğu jeoloji uzmanları tarafından bile anlaşılamamıştır. Bu nedenle kendine has özel bir dokuya sahip olması ile önem kazanır.

Siyah pırlanta ile ilgili dikkat çekici teori, insanlık tarihi öncesi, Amerika ve Afrika kıtaları ayrılmadan önce oluştuğudur.

Bu değerli taşı diğer taşlardan ayıran en önemli özelliği mat olmasına rağmen ışığın tamamını emebilmesi ve böylece olağanüstü bir ışıltıyla kendini göstermesidir.

Kesimi en zor taşlardan olan siyah pırlanta, pürüzsüz görüntüsü ile oldukça sofistikedir.

Asilliği ile yüzyıllardır etki yaratan siyah güzellik , sırlarla dolu yolculuğu boyunca, bir çok hikayede önemli bir rol oynamıştır.

Ariş Pırlanta, siyah pırlantanın farkını ortaya koyan Lav Koleksiyonu’nu yeni tasarımlarıyla genişletti. Elmas kesimli siyah pırlantalar, beyaz pırlantalarla bezendi.

Koleksiyon siyah beyaz çizgiler, simetri ve ritmik olarak biçimlendirilmiş tasarımlardan oluşuyor. Siyah pırlanta, gizemin ve tutkunun rüzgarını taşırken, beyaz pırlantalar sonsuz ışık oyunlarıyla ön plana çıkıyor. Siyah ve beyaz, her ikisi de kendi güzellikleriyle var olup, Lav Koleksiyonu’nda mücevhere birlikte imza atıyorlar.

www.arispirlanta.com

Gizemli Siyah Pırlantalar

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT