Hava Değişiklerine Karşı Akıllı Istıcılar

Hava Değişiklerine Karşı Akıllı Istıcılar

Tarihler: 07 Mart 2018 Çarşamba ~ 07 Mayıs 2018 Pazartesi

Firma: Fakir

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 7, 2018 ~ May 7, 2018

Fakir Hausgerate’nin yeni ısıtıcıları hava değişimlerine karşı pratik ve etkili ısınma sağlarken akıllı teknolojisi sayesinde enerji kullanımını minimum seviyede tutuyor.

Hava değişimlerinin yaşandığı bugünlerde Fakir Hausgeräte yeni ısıtıcılarıyla soğuk havayı mekanların dışında bırakıyor. Güneşin yüzünü gösterdiği fakat kış mevsiminin etkilerini hala devam ettirdiği geçiş dönemlerinde sert hava değişimlerine karşı önlem almak isteyenler için Fakir HT 1600 Motion Seramik Isıtıcı ve HT 2000 Seramik Kule Tipi Isıtıcı minimum enerji kullanımıyla sıcacık ortamlar oluşturuyor. Isıtıcılar fonksiyonelliğinin yanı sıra modern tasarımlarıyla da mekanlara dekoratif uyum sağlıyor.

Minimum Enerji ile Üç Boyutlu Isı Dağılımı

1600 w gücündeki Fakir HT 1600 Montion, seramik ısıtıcı plakaları ve 5 kademeli ayarlanabilir ısı ayarı ile istenilen sıcaklığı mekanın her yerine ulaştırabiliyor. 1-7 saat arası ayarlanabilir zaman ayarı ile uzun vadeli ısınma sağlarken aşırı ısınma koruma fonksiyonu ve devrilme sonrası devre kesici fonksiyonu sayesinde kaza durumlarına karşı güven veriyor. Save-Smart Technology’si sayesinde otomatik elektronik termostat ile ısı konforunu uzun vadede koruyup minimum enerji tüketimi sağlıyor. Yandan yana 45o salınımın yanında, aşağı yukarı 45o panjur salınımıyla üç boyutlu ısı yayılımı sağlıyor. LED lambası ve uzaktan kumandası da dikkat çeken üstün teknolojili özellikleri arasında yer alıyor.

Uzun Vadede Dengeli Sıcaklık

Turbo fonksiyonlu Fakir HT 2000 Seramik Kule Tipi Isıtıcı, 3 ısıtma ayarı ve salınım fonksiyonuyla mekanın tümünde eşit sıcaklık sağlıyor. 1-9 saat arası zamanlayıcı fonksiyonu uzun süreli ısınma konforunu mekanlara getirirken aşırı ısınma durumlarında koruma sistemi devreye girerek güven veriyor. Devrilme gibi kaza durumlarına karşı da özel koruma sistemi devreye girip ısıyı kesiyor. LED ekran ve uzaktan kumandasıyla pratik kullanım imkanı veriyor.

Fakir Hausgeräte, üstün Alman teknolojisiyle tasarladığı ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT