Kamu Sektörüne Özel Akıl Küpü Tarifeler

Tarihler: 11 Mayıs 2015 Pazartesi ~ 11 Temmuz 2015 Cumartesi

Firma: Vodafone

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 11, 2015 ~ Tem 11, 2015

Vodafone’dan Kamululara İki Kat İnternet ve Sınırsız Konuşma

Vodafone’un faturalı aboneleri için akıllı çözümlerle yenilenen Akıl Küpü Tarifeler, şimdi de kamu çalışanları ve yakınlarına özel avantajlar sunuyor. Yoğun akıllı telefon kullanımıyla farklılaşan kamuluların ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak üzere tasarlanan Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri, iki kat daha fazla internet ve tarifeye ek 1 TL’ye Vodafone'lularla sınırsız konuşma avantajlarıyla öne çıkıyor. 29 TL ve 39 TL olmak üzere iki farklı seçenek halinde sunulan Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri, mevcut Akıl Küpü Tarifeler’in akıllı özelliklerine ek olarak kamululara özel akıllı telefon teklifleriyle de birlikte geliyor.

Dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, Akıl Küpü Tarifeler adıyla yenilediği faturalı portföyünü kamu çalışanları ve ailelerine özel tarifelerle zenginleştirdi. Yoğun akıllı telefon kullanımıyla farklılaşan kamuluların konuşma ve mobil internet ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak üzere tasarlanan yeni Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri, iki kat daha fazla internet ve tarifeye ek 1 TL’ye 21 milyonluk Vodafone ailesiyle sınırsız konuşma avantajları sağlıyor. Buna göre, Kırmızı Akıl Küpü Tarifesi 500 dakika, 1000 SMS, 2 GB internet ile 29 TL’den, Mavi Akıl Küpü Tarifesi ise 750 dakika, 1000 SMS, 4 GB ile 39 TL’den abonelere sunuluyor. Aboneler ayrıca, daha fazla internete ihtiyaç duyduklarında, ayda 7 TL gibi çok avantajlı fiyatlarla 500 MB akıllı ek internet paketi alabiliyorlar.

Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri’ne geçen aboneler, yakın çevreleriyle uygun fiyatlara haberleşme avantajı da yaşıyorlar. Buna göre, referans olarak 5 yakınını Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri’ne getirebiliyorlar. Ayrıca, seçtikleri Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifesi’ne ek olarak 1 TL’ye alabilecekleri paket sayesinde, 21 milyonluk Vodafone ailesiyle sınırsız konuşma imkânına kavuşuyorlar.

Ücretsiz Kamu Gündem SMS servisi, özel günlerde sürprizler
Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri, kamululara özel akıllı telefon teklifleriyle birlikte geliyor. Buna göre aboneler, kendileri ve aileleri için avantajlı fiyatlarla akıllı telefon ve tabletlerini yenileyebiliyorlar. Diğer yandan, kamululara özel Kamu Gündem SMS Servisi ile kamu sektörüne yönelik haberleri ücretsiz olarak alabiliyorlar. Vodafone’lu kamu çalışanlarına Tıp Bayramı, Öğretmenler Günü gibi özel günlerde çeşitli sürprizler de sunulacak.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:
“Vodafone olarak, daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileri ile Türkiye'de herkese ilham vermeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösteriyoruz. Kısa süre önce faturalı porföyümüzü Akıl Küpü Tarifeler ismiyle yenilikçi akıllı çözümler sunacak şekilde baştan sona yeniledik. Şimdi de bu portföyümüze kamu çalışanlarına özel Akıl Küpü Tarifeler eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Araştırmalar, kamu sektöründe dijital okuryazarlık oranının ve dijital iletişim teknolojilerine ilginin çok yüksek olduğunu gösteriyor. Bu noktadan hareketle, kamulu abonelerimize iki kat daha fazla internet ve sınırsız konuşma seçenekleriyle çok avantajlı tarifeler hazırladık. Vodafone Türkiye olarak, kamuluların iletişim ihtiyaçlarını uçtan uca karşılarken, onlara hayatı kolaylaştıran fırsat ve sürprizler sunmayı sürdüreceğiz. Tüm kamu çalışanlarını Akıl Küpü Kamu Tarifelerimiz ile Vodafone’un sunduğu avantajlardan yararlanmaya davet ediyoruz.”

Vodafone’dan “abone dostu” akıllı özellikler
Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri, mevcut Akıl Küpü Tarifeler’in akıllı özelliklerini de içeriyor. Buna göre, Türkiye’de sadece Vodafone’da olan Akıllı Devretme özelliği sayesinde bu özelliğe sahip Akıl Küpü Tarifeler’de kullanılmayan dakika, SMS ve internetin tümü bir sonraki aya devrediyor. Diğer bir özellik olan Akıllı Bilgilendirme Sistemi ise abonelere faturalarını kontrol altında tutmaları için akıllı çözümler sunuyor. Bu sistem sayesinde aboneler tarifelerinden ne kadar kullanım yaptıklarını görebiliyor veya Türkiye’de sadece Vodafone’da sunulan anlık aşım sorgulama servisiyle istedikleri zaman tarifeleriyle ilgili bilgiye ulaşabiliyorlar. Diğer yandan, Akıllı Tarife Değişikliği kapsamındaki esnek kontrat yapısı sayesinde de aboneler kullanım ihtiyaçlarına göre iki kamu tarifesi arasında cezasız olarak tarife değişikliği yapabiliyorlar.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT