Kişiselleştirilebilen Dizayn Radyatörler

Kişiselleştirilebilen Dizayn Radyatörler

Alışveriş Alışveriş Rehberi Kişiselleştirilebilen Dizayn Radyatörler

Tarihler: 15 Ocak 2020 Çarşamba ~ 15 Mart 2020 Pazar

Firma: E.C.A.

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 15, 2020 ~ Mar 15, 2020

Tasarımı odak noktasına alan yeni nesil mimari yapıların iç dizaynı da son derece spesifik kurgularla donatılıyor. Dizayn radyatörler de bu unsurların önemli bir parçası. E.C.A., teknoloji ile tasarımı aynı ürüne entegre ettiği dizayn radyatörleri ile yaşam alanlarını kişiselleştirmenin önünü açıyor. Hayal edilen tasarımı gerçeğe dönüştüren E.C.A Dizayn Radyatörler, istenilen renk ve desenin özgürce kullanılmasına olanak sağlıyor.

Gelişen ve değişen dünyada zamanla tasarıma ait farklı anlayışlar ortaya çıktı. Tasarımların bir bütün olarak ele alınmasının yanı sıra kişiselleştirilebilen unsurlar mekanların tasarım gücünü ortaya koydu, tasarım devamlılığı yaşam alanlarımızı sıradanlıktan kurtardı. Yaşam alanlarımızı ve mimariyi güçlendiren unsurlardan biri olan dizayn radyatörler de bunlardan biri.

E.C.A. Dizayn Radyatörler ile tasarım ve işlevsellik bir arada
Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., teknoloji ve tasarımı odak noktasına alarak tasarladığı dizayn radyatörlerle yaşam alanlarımızı hem ısıtıyor hem de tasarıma olan bakış açımızı yansıtmamıza olanak tanıyor. İç mimarlar, mimarlar, tasarımcılar ve modern yaşam alanları oluşturmak isteyenler için ideal bir seçenek olan E.C.A. dizayn radyatörler, doğada bulunan formları, renkleri ve işlevselliği bir arada harmanlayarak gizlenmiş tesisat yapısıyla mimari konseptlere uyum sağlayacak tasarımlar oluşturmanın önünü açıyor.

Pazar ve üretim pratiklerinin yanı sıra tüketici eğilimlerini iyi analiz edip benzersiz ürünler tasarlayan E.C.A., ürünlerinde Nano-Seramik kaplama teknolojisi kullanarak yüksek korozyon direncini ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen ürün grubunun Icon Panel Radyatör olurken; ürünün öne çıkan özellikleri, kolay temizlenebilme, estetik, ince tasarım, mutfak ve banyo gibi mekanlarda havlu askı özelliği ile ısınmanın yanında havlu kurutma imkanı sunması…

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT