L.O.L. Bebekler Yepyeni Serisi ile Karşınızda!

L.O.L. Bebekler Yepyeni Serisi ile Karşınızda!

Tarihler: 01 Kasım 2017 Çarşamba ~ 01 Ocak 2018 Pazartesi

Firma: L.O.L.

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 1, 2017 ~ Oca 1, 2018

Çocukların çok sevdiği ve merakla yeni serisini beklediği LOL Sürpriz, Giochi Preziosi güvencesiyle şimdi yepyeni sürprizlerle geliyor. Birinci serideki mavi renkte gördüğümüz LOL Sürpriz topları İkinci seride yemyeşil ambalajıyla yine 7 katmanda miniklere hem heyecan dolu hem de keyifli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

LOL Sürpriz’in ilk katmanında minikleri gizli bir mesaj beklerken, ikinci katmanda biriktirilebilen çıkartmalar yer alıyor. Heyecan gittikçe artarken, üçüncü katmanda bir biberon, dördüncü katmanda ayakkabılar, beşinci katmanda bir kıyafet, altıncı katmanda şık aksesuarlar ve 7. katmanda ise nihayet tatlı mı tatlı bir LOL bebek miniklerle buluşuyor! 35’ten fazla yeni LOL Bebek içeren yeni seride LOL Bebekler’den her biri ayrı bir fonksiyona sahip.

Giochi Preziosi güvencesiyle Türkiye’deki çocuklarla buluşan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesi kazanan LOL Sürpriz, 35’ten fazla biriktirilebilir LOL Bebek içeren yeni serisiyle 54,90 TL’den başlayan fiyatlarla raflardaki yerini aldı. Eğlencenin dozunu artıran yeni seri LOL Sürpriz’in ambalajı yeşil renkte. Üstelik hem şık bir çanta, hem de LOL Bebekler’in yerleştirebileceği bir oyun seti olarak kullanılabilen toplar, yine 7 katmandan oluşuyor ve içinden ne çıkacağı bilinmiyor! Açılan her katmanda karşılaşılan ipucu ve aksesuarla heyecan artıyor ve sürpriz bebeğe bir adım daha yaklaşılıyor. Sürpriz topunun ilk katmanında minikleri gizli bir mesaj, ikinci katmanda ise emoji çıkartmalar yer alıyor. Sıra üçüncü katmana geldiğinde bir biberon, dördüncü katmanda ayakkabılar, beşinci katmanda bir kıyafet, altıncı katmanda şık bir aksesuar ve yedinci katmanda ise nihayet tatlı mı tatlı bir bebek minikleri bekliyor!

Modayı yakından takip eden, parıltılı, hip-hop, retro tarzlarıyla çocukların dünyasını renklendiren bu bebekler biberon ile beslenebiliyor. Suya giren bebekler sahip olduğu fonksiyona göre renk değiştirebiliyor, çiş yapabiliyor ağlayabiliyor, hatta yuttukları suyu ağızlarından püskürtebiliyor! Ayrıca, ışıl ışıl, simli ve çok nadir bulunan LOL Bebekler bu seride şanslı hayranlarını bekliyor. Her seferinde miniklere bambaşka heyecanlar yaşatan LOL Bebekler, sürprizleri biriktirmek için çocukları teşvik ediyor ve onların kişisel gelişimlerine de katkı sağlıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.