Marshall: Aşk, Birbirini Anlama Sanatıdır

Tarihler: 06 Şubat 2013 Çarşamba ~ 14 Şubat 2013 Perşembe

Firma: Marshall

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 6, 2013 ~ Şub 14, 2013

AkzoNobel Marshall, uluslararası renk akımları araştırmaları sonucunda belirlediği 2013 yılının beş ana renk trendinden biri olan “Anlama Sanatı”nı, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne adıyor. Tüm sevenleri, hayatı renklendirmeye ve 1950’lerin sade romantizmini bugüne taşımaya davet ediyor. AkzoNobel Marshall’ın “Anlama Sanatı” renk trendi, daha az karmaşık ve daha çekici zamanları hatırlatıyor. Trendin renk paletinde ise sevdiğiniz şeyleri vitrine çıkaran sıcak eriyen pasteller, yakıcı turuncu, canlı kırmızı ve böğürtlen ile nefis dondurma tonları hayata anlam katıyor.

AkzoNobel Marshall, dünya çapında yürüttüğü ve her yıl geleneksel olarak açıkladığı Uluslararası Renk Akımları ColourFutures™ Araştırması kapsamında yılın renk trendlerini belirledi. 2013’ün beş ana renk trendinden biri olan “Anlama Sanatı” da Sevgililer Günü’ne çok yakışıyor. Anlama Sanatı’nda yer alan renk paleti, Sevgililer Günü’nde, sevdiklerinin hayatını sürprizler ile renklendirmek ve daha da anlamlı kılmak isteyenler için çok yaratıcı seçenekler sunuyor.

50’lerden bir hava
AkzoNobel Marshall’ın “Anlama Sanatı” adlı renk trendinin imgeleri ve mesajı, geriye dönüp bakıldığında o kadar düzenli ve mükemmel görünen 1950’li yıllara yönelik bugünkü takıntımızla güçlü bir bağlantıya sahip. 50’lerin o şık Kodakolor fantezilerinde, daima günlük güneşlik bir hava, mükemmel biçilmiş çimler ve yüzlerinde bir gülümsemeyle kendilerinden beklenen rolleri gerçekleştiren kadınlar ve erkekler ile güllük gülistanlık bir dünya sergileniyor.

Ahududu tepecikleri, vintage şeker tonları, rahatlatıcı nötr renkler...
AkzoNobel Marshall “Anlama Sanatı” trendinin renkleri, çocukluk anıları gibi güneşli ve canlandırıcı bir etkiye sahip. Ünlü moda markalarının ilkbahar/yaz koleksiyonlarındaki dondurma renkleri kadar çekici. Çikolatalı kirazları ve makaronları, mavi gökyüzünü, ahududu tepeciklerini ve naneli çikolata parçalarını anımsatıyor. Bu ilham veren vintage şeker tonlarıyla, rahatlatıcı nötr renklerle veya derin camgöbeği ve kahverengini, göz açıp kapayıncaya kadar yakalanacak şık bir birleşim için eşleştirmeyi öneriyor.

AkzoNobel Marshall hayatı renklendirmek için çalışıyor
Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amstredam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor. www.marshallboya.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT