Marshall ile Hayal Alemine Hazır mısınız?

Tarihler: 23 Temmuz 2012 Pazartesi ~ 23 Eylül 2012 Pazar

Firma: Marshall

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 23, 2012 ~ Eyl 23, 2012

Marshall ile Alice Harikalar Diyarı’nda gibi bir hayal alemine hazır olun.

Marshall hayal alemi temalı renk paleti ile harikalar diyarındayız.

AkzoNobel Marshall, 2012’nin beş ana renk trendinden biri olarak belirlediği “Hayal Alemi” teması ile herkesi, bir beyaz tavşanın peşinde maceradan maceraya koşan Alice gibi harikalar diyarına davet ediyor. Sanallık ve gerçeküstücülükten ilham alan Hayal Alemi temasına özel seçilen renk paleti de aşırılıkları yansıtıyor, rüya ve gerçeküstüyle, elle tutulur ve aşırı gerçek olan arasında gidip geliyor. Marshall’ın Hayal Alemi’nde, cafcaflı, kadifemsi maviler, yeşiller ve kırmızılar, uçuk ve yarı şeffaf pastel renklerle rekabete sokuluyor.

“Renklendir Hayatı” sloganı ve yenilerek, daha da renklenen kurumsal kimliği ile insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall, uluslararası çapta yürüttüğü araştırmaları sonucunda belirlediği 2012 Teması, Renk Paleti ve Renkleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. 2012’nin beş ana renk trendinden biri olan ve “bir dünyadan diğerine geçme kavramı, zihni özgürleştirir” ilkesinden hareketle oluşturulan “Hayal Alemi” temasında, en son teknolojiler sayesinde çok az bir çabayla, farklı dünyalarda veya gerçekliklerde olma durumu işleniyor.

Alice gibi beyaz tavşanı mı izleyecek yoksa Di Caprio gibi fikir mi ekeceksiniz? Sihirli, dijital, değişik algılamalar, gerçeküstü ve gerçekten kaçış kavramları ile örülmüş bir alem burası... İnsanoğlu, şimdi Finlandiya’daki arkadaşlarıyla World of Warcraft oynarken, bir anda beyaz tavşanın peşinde bir deliğe düşen Alice ile buluşmak için üç boyutlu gözlükleri takmış olabiliyor. Inception filminde Leonardo Di Caprio, bir grup eğitimli rüya uzmanına, diğer insanların rüya katmanlarının bir yanından öbür yanına kadar önderlik ediyor. 3D animasyon şaheseri Avatar filminde, bilim insanları kendilerini, mavi insanların ve ışık saçan ağaçların büyülü, ağzımızı açıkta bırakan güzel dünyasına kaptırıyor. AkzoNobel Marshall’ın “Hayal Alemi” teması da işte bu filmler ve sanallık kadar gerçeküstücü bir tema olarak öne çıkıyor.

Gerçek ve gerçeküstü arasında gidip gelen hayal gibi renkler
Hayal Alemi temasına özel seçilen renk paleti de temanın adından ve ilham aldığı kaynaklardan anlaşılacağı gibi aşırılıkları yansıtıyor. Rüya ve gerçeküstüyle, elle tutulur ve aşırı gerçek olan arasında gidip geliyor. Temanın renk paletinde cafcaflı, kadifemsi maviler, yeşiller ve kırmızılar, uçuk ve yarı şeffaf pastel renklerle rekabet içerisinde.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT