Meme Kanseri Farkındalık Ayına Özel Yeni Bir Koleksiyon

Meme Kanseri Farkındalık Ayına Özel Yeni Bir Koleksiyon

Alışveriş Alışveriş Rehberi Meme Kanseri Farkındalık Ayına Özel Yeni Bir Koleksiyon

Tarihler: 21 Ekim 2019 Pazartesi ~ 21 Kasım 2019 Perşembe

Firma: Vans

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 21, 2019 ~ Kas 21, 2019

Meme Kanseri Farkındalık Ayına Özel Olarak Üretilen Koleksiyonun Gelirinin Bir Kısmı Bağışlanacak.

Meme kanseri farkındalık ayına özel olarak Vans, yalnızca gençleri meme kontrolü hakkında bilgilendirmek ve erken teşhis sağlamak için değil aynı zamanda meme kanserine yakalanmış kadınların gücünü ve güzelliğini vurgulamak için bir koleksiyon tasarladı. Koleksiyondan elde edilen gelirin en az 200,000 doları, meme kanseri farkındalığını arttırmayı ve gençleri kontrole yönlendirmeyi hedefleyen bir vakfa bağışlanacak.

Vans tasarımcıları tarafından özel olarak yaratılan grafikler ve illüstrasyonlar,kadınları güçlendirmek, birlik oluşturmak ve farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Vans ayakkabı tasarımcısı Diandre Fuentes tasarımlarla ilgili şunları söyledi: “İllüstrasyonlarda sade ve minimal bir stil kullanılırken dikkat çeken renk tonları ve kesişen figürler tercih edildi. Meme kanseri ırk ve statüye bakmadan her kadını etkileme ihtimali olan bir hastalık. Biz de illüstrasyonlarımızda bu gerçeği yansıtmak istedik. Bağış yapacağımız vakıf ile iş birliği yaparak sadece kadınların güzelliğini değil aynı zamanda meme kanserinde erken teşhisin ve elle yapılan muayenenin önemini vurgulamak, kadınların sağlık ihtiyaçlarının arkasında durmak istedik.”

Ayakkabı, kıyafet ve aksesuardan oluşan koleksiyonda dört ana tasarım bulunuyor. Her bedenden ve ırktan kadını temsil eden el çizimi kadınlar, meme kanserinin ne kadar geniş kitlelere etki ettiğini ve kendi kendine yapılan meme muayenesinin önemini ön plana çıkarıyor. “You’ve Got This” yazılı pozitif olumlama cümlesi ince bir motivasyon sağlarken Vans’in ikonik checkerboard deseni her ırktan kadına ithafta bulunmak için renk değiştiriyor. Vans’in meme kanseri farkındalık ayına özel tasarladığı bu koleksiyon kadın, erkek ve çocuklar için üretildi çünkü meme kanseri cinsiyeti ve yaşı olmayan bir hastalık.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT