Minerallerin Gücü Adına!

Minerallerin Gücü Adına!

Tarihler: 14 Mart 2018 Çarşamba ~ 14 Mayıs 2018 Pazartesi

Firma: L’Occitane

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 14, 2018 ~ May 14, 2018

20’li yaşlarda, herkesin cilt sorunu ile ilgili çözüm genellikle nem ihtiyacını gidermektir. L’Occitane’ın yeni serisi Aqua Réotier, cildinizi taze ve nemli tutmak için suyun gücünden faydalanarak, suyun kaynağına varıyor. Şaşırtıcı yeni dokusuyla tüm duyularınızı harekete geçiriyor. Provence’ın Réotier bölgesindeki kaynak suyundaki Kalsiyum ile formüle edilmiş bu seri, cildinizi sadece nemlendirmekle kalmayıp,24 saatin üzerinde bu nemi korumaya devam ediyor. Bilim adamları tarafından da onaylanan belgelere göreReotier kaynağında suda bulunan kalsiyum, cilt bariyerinin doğal neminin ana kaynağı.

Sırlar ile dolu doğal kaynak

L’Occitane, 1976’da kuruluşundan beri Provence’ın mucizelerini tüm dünya ile paylaşıyor ve bu büyülü bölge sürprizleriyle herkesi şaşırtmaya devam ediyor. L’Occitane, Provence’ın son mucizevi sırrı ise yeryüzünde tamamıyla kendine has ve eşsiz bir bölge olan Réotier. Alpler’in yuksek tepelerinden daha da yükseklere çıkan marka, şaşırtıcı kaya oluşumlarının arasında yer alan ve benzersiz mineraller içeren doğal suları Aqua Réotier ile tüm dünya ile tanıştırıyor.

Mineral bazlı yoğun nemlendirme

Réotier kaynağının suyu, mineral bakımından çok zengin. Fransız termal sularındaki kalsiyum’un 10 katı kadarkalsiyum konsantrasyonu içeriyor. Yağmur suyu olarak yolculuğuna başlayan bu su, toprağa değdikten sonra yüzyıllarca yer altı kanallarının içinde mineralleri toplayarak dolaşıyor. Bu yolculuk, yeryüzünün derinlerindeki sıcaklıkla da birleşiyor ve yolculuğun son noktasında yoğun mineralli havuzları oluşturuyor. Soğuk yağmur suları ile harmanlanmış, kalsiyum ve magnzeyum karışımı içeren bu eşsiz su kaynağı sağlıklı bir cilt için gerekli olan tek şey.

L’OCCITANE, bu inanılmaz su kaynağını kulanan ilk marka ve bukaynağın, gelecek nesillerin de faydalanabilmesi için niteliklerini koruyacağından emin olmak istiyor. Bu nedenle uzmanlarla çalışıp, su tüketimimizi azaltmak için gerekli adımları atmış bulunuyorlar. Su ihtiyacımızı ilkbaharda yıllık su üretiminin yüzde 0.04’ ü ile sınırlamış bulunan marka bu doğal mucizenin gelecekteki doğa severlerin de yararlanabilmesi için kaynağı korumaya çalışıyor.

Bu kaynak suyu, cilt üzerindekiinanılmaz faydalarının ötesindeilham veren bir bölge. Buradaki farklı canlı türlerinin net bir kaydını oluşturabilmek ve bu haliyle kalmasını sağlamak için büyük emek harcanıyor.

Cildinize nemi hapsedin

Su bazlı Réotier serisiyle cilt bakımınızı bir üst seviyeye taşıyabiliyorsunuz. Siz sadece cildinizin çölün ortasında kalmış sünger gibi neme doymasına izin verin. Tüm seri kalsiyum bakımından zengin Reotier kaynağı suları ile formüle edildi. Tüm gün etkisini görmek için cildinizdeki nemi hapsedin.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT