Philips Ütüler İle Kireç Temizliğinde Yeni Dönem

Tarihler: 19 Ağustos 2014 Salı ~ 19 Ekim 2014 Pazar

Firma: Philips

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 19, 2014 ~ Eki 19, 2014

Düzenli olarak kireç temizliği yapmak, ütünüzün ömrünü uzatır. Ütünüzün buhar performansı azalıyor, tabanından sarı renkte su veya tortu çıkıyorsa çeşitli yerlerinde kireç birikmiş demektir. Philips ütüler, sahip oldukları etkili ve kolay kireç temizleme sistemleri sayesinde kireç nedeniyle buhar performansı azalan ütülerinize ilk günkü performansını kazandırır ve ütünüzün ömrünü uzatır.

Philips Akıllı Ütülerde, Kolay Kireç Temizleme Sistemi denilen yeni ve gelişmiş bir kireç temizleme yöntemi bulunuyor. Ütünün tüm kirecini tek bir yerde toplayan bu sistem ile kireç temizleme işlemini 1 dakikadan daha kısa bir süre içinde tamamlayabilmek mümkün. Philips Akıllı Ütülerin kireç temizleme zamanı geldiğinde, Easy De-Calc ışığı otomatik olarak yanıp sönmeye başlıyor. Ütü tamamen soğuk haldeyken, Easy De-Calc düğmesinin çevrilerek açılmasıyla ve ütü içindeki kireçli suyun bir bardağa boşaltılmasıyla da ütüdeki tüm kireç temizleniyor. Su gelişi tamamen bittiğinde Easy De-Calc düğmesinin yerine takılmasıyla ütü tekrar kullanıma hazır hale geliyor.

Çift etkili kireç temizleme: Philips GC4870

Philips GC4870’te bulunan Çift Etkili Kireç Temizleme Sistemi, kullanılan suyun sertliğine göre iki aşamadan oluşuyor. Bu sistemin ilk aşamasını, ütünün içinde bulunan ve herhangi bir şey yapmayı gerektirmeyen Kireç Önleyici Tabletler oluşturuyor. Bu tabletler, kirecin büyük partiküller haline gelmesini ve ütünün tabanını tıkamasını önlüyor.

Ancak su sertliğinin çok yoğun olduğu bölgelerde temizlemenin ikinci aşamasına da ihtiyaç duyulabilir. İkinci aşama için ütünün su haznesinin suyla tamamen doldurulması ve sıcaklık ayarının maksimuma getirilmesi gerekiyor. Ütü ısındıktan sonra prizden çekilmesiyle ve Kireç Temizleme düğmesi basılı tutularak bir lavabo üzerinde hafifçe sallanmasıyla da kireç temizleniyor. Bu işlem sayesinde ütünün tabanından akan sıcak su, bir şok etkisi yaratarak tabanı tıkayan kireç parçacıklarını söküp atıyor. Haznenin içindeki tüm su bu şekilde boşaltıldıktan sonra ütünün tabanı temiz hale geliyor.

Kirece karşı en üstün önlemi almak istiyorsanız aksesuar kartuşlar şart…

5 yıl garantili Philips GC7635

Philips’in Akıllı Çip Teknolojisi sayesinde giysilerinizi sıcaklık ayarı yapmadan ütülemenizi sağlayan en hafif kazanlı ütüsü GC7635, kirece karşı 5 yıl garantili… Kireci yüzde 99 oranında temizleyen kireç önleyici PureSteam kartuş, ütünün kullanım ömrünü 5 kat artırıyor. Ütünün içerisinde yer alan bu kartuş sayesinde ütünün su haznesindeki su en etkin şekilde temizleniyor ve ütünüzün ömrü uzuyor. Bu üstün performans için yıl içerisinde kartuşu iki kere değiştirmek yeterli.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT