Pierre Cardin’den Yaza Özel Vual Eşarp Koleksiyonu

Tarihler: 15 Temmuz 2014 Salı ~ 15 Eylül 2014 Pazartesi

Firma: PierreCardin

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 15, 2014 ~ Eyl 15, 2014

Fransız tasarım anlayışını Türk motifleriyle harmanlayarak kadınların beğenisine sunan Pierre Cardin, 2014 yaz koleksiyonunda yer alan % 100 ipek vual eşarp modelleriyle dikkat çekiyor. Normal ipek eşarplara göre daha ince üretilen Pierre Cardin Vual İpek Eşarplar, bu özelliğiyle yazın daha serin tutuyor.

Pierre Cardin Vual İpek Eşarplar yenilenen ölçüleri ile de farklılaşıyor

Pierre Cardin Vual İpek Eşarplar; zengin renk paletiyle de farklı beğenilere cevap veriyor. Çiçek demetleri, geometrik motifler ve fırça darbelerinden oluşan temalar, eşarplarda yağlı boya tablosunu temsil eden asaletiyle öne çıkıyor.

Normal ipek eşarp boyutundan dana geniş üretilen, 100 x 100 olan eşarplar ile siz de şıklığınızı tamamlayabilir, yazın serinliğini üzerinizde hissedebilirsiniz.

Ürün Fiyatı: Pierre Cardin Vual İpek Eşarplar: 99,00 TL

Pierre Cardin eşarplarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.