Prada Güneş Gözlükleri

Prada Güneş Gözlükleri

Alışveriş Alışveriş Rehberi Prada Güneş Gözlükleri

Tarihler: 27 Haziran 2020 Cumartesi ~ 27 Ağustos 2020 Perşembe

Firma: Prada

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 27, 2020 ~ Ağu 27, 2020

Prada demek, sıklıkla beklenen ve dile getirilen estetik eğilimlere sahip bir stil demektir.

Yenilikçi ruh, merak ve güçlü sanatçı gelenekler, yaratımdan mağaza sürecine kadar tüm üretim sürecine hakim olan marka değerlerinin somut işaretleridir.

İLKBAHAR/YAZ 2020 PRADA GÖZLÜK KOLEKSİYONU - KADIN

IYeni İlkbahar/Yaz 2020 Prada Gözlük koleksiyonunun ortak noktası olan, karmaşıklığın yerini alan sadelik ve spontanelik ile öze dönüş yapılıyor.

Özgün ve temel biçimler geometrik çizgilerin modernliğiyle harmanlanırken yeni renk kombinasyonları, Prada Gözlük koleksiyonlarının anında tanınan klasik unsurları haline gelmiş benzersiz detaylarla öne çıkarılıyor.

Prada Decode özel koleksiyonu defile temasının estetik kodlarını yeniden yorumluyor.Yeni bir feminenliği ifade eden minimal ve geometrik tasarımlı silüetler, kişilik ve tarz kavramlarına yeni bir bakış açısı sunuyor.

Prada Duple koleksiyonundaki gözlükler, sertliği duygusallıkla birleştiriyor; gözlüklerin belirgin ve dikkat çekici profilleri sapların ayırt edici keskin kesimine sadık kalıyor.

Son olarak ikonik Prada Cinéma koleksiyonu, zarif feminen biçimlerin ve modern elementlerin incelikle bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan yeni bir gözlük modelini tanıştırıyor.

İLKBAHAR/YAZ 2020 PRADA GÖZLÜK KOLEKSİYONU - ERKEK

Yeni Prada Erkeklere Yönelik İlkbahar/Yaz 2020 Gözlük Koleksiyonu, ustaca oluşturulmuş metal yapılar ve ekstrem geometrik şekillerle adeta dans ediyor.

SS 2020 defilesi gözlükleri progresif tasarımlardan ibarettir. Tezat oluşturan popüler renkler defilenin stil kodlarını yansıtıyor; alışılmadık renkler ise çerçeveleri tanımlayan keskin hatları ortaya çıkarıyor.

Yeni Prada Game koleksiyonu ise geçmişin ikonik stillerini yeniden yorumlayarak ince profilli yeni ve şık modeller ortaya çıkarırken retro vurgular ikili köprünün çağdaş dokunuşuyla modernleştiriliyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT