Profilo Suda Bekletme Özellikli Çamaşır Makinesi

Profilo Suda Bekletme Özellikli Çamaşır Makinesi

Alışveriş Alışveriş Rehberi Profilo Suda Bekletme Özellikli Çamaşır Makinesi

Tarihler: 12 Ocak 2022 Çarşamba ~ 12 Mart 2022 Cumartesi

Firma: Profilo

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 12, 2022 ~ Mar 12, 2022

Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle evin her alanında “oh be” demenizi sağlayan Profilo, Yeni Nesil Suda Bekletme özelliğine sahip çamaşır makinesi ile en inatçı lekelerin dahi üstesinden geliyor.

Yeni Nesil Suda Bekletme özelliğine sahip Profilo Çamaşır Makinesi, yıkama başlamadan önce çamaşırlarınızı suyun içinde bekleterek daha etkili bir temizlik sağlıyor. Leke uzmanı özelliği sayesinde ise kıyafetlerinizi yıpratmadan kan, ter, çay ve yağ gibi zorlu lekelerden kolayca arındırırken 10 kg kapasitesi ile dağ gibi biriken çamaşırlarınızı aynı anda kolayca yıkama fırsatı sunuyor. Profilo çamaşır makinesi, özellikleri sayesinde sürekli çamaşır yıkama zahmetinden kurtarıp “Oh be Profilo Varmış” dedirtiyor.

Hem Doğaya Hem Bütçeye Dost
Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle sürdürülebilirliği de destekleyen Profilo, giysilerin zorlu lekelerden arınmasını sağlayarak kullanım ömürlerini uzatırken sunduğu enerji tasarrufu ile hem aile ekonominizi hem de çevreyi koruyor. Aktif Su özelliği çamaşırlarınızın kumaşını ve miktarını algılayarak uygun ölçüde su kullanıyor ve çamaşırlarınızı temizlerken önemli oranda su tasarrufu sağlıyor, böylece hem doğanın korunmasına destek oluyor hem de su tüketiminden kaynaklı harcamalarınızı minimuma indiriyor. Normal programlara göre %31 oranına kadar daha fazla enerji tasarrufu sağlayan Pamuklular Eko Programı ise çamaşırlarınızı tertemiz yaparken aile bütçenize de katkıda bulunuyor.

Oh be Profilo Çamaşır Makinesi Varmış
Unutulan çamaşırlar için geliştirilen EkstraEkle özelliği sayesinde Profilo çamaşır makinalarının kapakları yıkama başladıktan sonra da başla/beklet tuşları ile bir süreliğine bekleme moduna alınabiliyor ve unutulan çamaşırlar eklenerek çalıştırmaya devam edilebiliyor. Böylece gözden kaçan çamaşırları eklemek için bir sonraki yıkamaya kadar beklemeniz gerekmiyor. Çamaşırlarınızın acilen yıkanması gereken zamanlarda imdadınıza yetişen Kısa Program seçeneği, 15 ve 30 dakikalık program tercihleri ile çamaşırlarınızı hızlıca tertemiz yapıyor. Profilo Çamaşır Makinası 10 yıl garantili SilentPlus Motor teknolojisi ile çamaşırlarınızı sessizce yıkarken aynı zamanda yüksek enerji tasarrufu sağlıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT