Quantum Siyah Sarımsaklı Şampuan ile Daha güçlü, Kalın ve Parlak Saçlar

Quantum Siyah Sarımsaklı Şampuan ile Daha güçlü, Kalın ve Parlak Saçlar

Tarihler: 31 Ekim 2017 Salı ~ 30 Aralık 2017 Cumartesi

Firma: Bioxcin Quantum

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 31, 2017 ~ Ara 30, 2017

İlk yıkamadan itibaren etkisini gösteren Bioxcin Quantum Siyah Sarımsak Özlü Şampuan’ın formül tasarımındaki holistik/bütüncül anlayış üç temele dayanıyor: “Saç ve saçlı derinin korunması, saç tellerinin kalınlaşması ve saç ve saçlı deri hasarlarının önlenmesi ile saç dökülmesine karşı etkinlik.”

Biota Laboratuvarları’nın saç uzmanlığı alanındaki lider markası Bioxcin, Quantum serisiyle farklı saç sorunlarına inovatif ürünler geliştirmeyi sürdürüyor. Erkeklere özel geliştirdiği saç dökülme karşıtı ürünleriyle başarılı sonuçlar elde eden Bioxcin, Quantum serisi ile de kadınların saç dökülmesi sorununa çözüm sunuyor.

Kadınlar doğum sonrası ve menopoz dönemindeki hormonal değişimler ve stres, yetersiz beslenme gibi nedenlerle normalden daha fazla saç kaybı yaşayabiliyorlar. Erkeklerden farklı olarak kadın tipi saç dökülmesi; saçların incelmesi, dökülmesi ve seyrelmesi (thinning hair) şeklinde ortaya çıkıyor. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda yüzde 100 siyah sarımsak ekstresi ile geliştirilen Bioxcin Quantum Siyah Sarımsaklı Şampuan, zengin içeriği ile saç dökülmesi ve saç incelmesine karşı destek sağlıyor.

İlk yıkamadan itibaren etki gösteren siyah sarımsak özlü şampuan ile sunulan holistik/ bütünsel anlayış, üç temele dayanıyor: Saç ve saçlı derinin korunması, saç tellerinin kalınlaşması, saç hasarlarının önlenmesi ve saç dökülmesine karşı etkinlik.

Bioxcin Quantum Siyah Sarımsaklı Şampuan, güçlü içeriğiyle saç dökülmesine karşı daha yoğun bir etki sağlıyor. Ürün içeriğindeki bu güç, yüzde 100 siyah sarımsak ekstresinde saklı bulunuyor. Beyaz sarımsakta bulunan alliin maddesi, sarımsağın özel koşullarda fermente edilmesiyle siyah sarımsakta, S-allycysteine (SAC) maddesine dönüşüyor. SAC, insan vücudunda doğal olarak üretilen bir antioksidan olan Superoxide Dismutase seviyelerini artırıyor. Ürün, yüksek antioksidan etkisi ve baskılanmış kokusu ile beyaz sarımsak içerikli çözümlere göre saç dökülmesine karşı hem daha güçlü, hem de daha konforlu bir kullanım sunuyor. Zengin kükürt, vitamin ve mineral içeriğiyle hem saçlı deriyi, hem de saç tellerini koruma altına alan şampuan, saçların sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına destek oluyor.

Yüksek antioksidan özelliği saçı koruyor

Saç dökülmesi, tüm saç ve saçlı deri sorunlarına bütünsel yaklaşım getiren Bioxcin Quantum Siyah Sarımsaklı Şampuan, düzenli kullanımda yüksek antioksidan özelliğiyle saçı besleyerek güçlendiriyor, dökülmeyen, onarılmış, canlı ve ışıltılı saçlar vaat ediyor. Sebumdan arınan saçlı deri, dökülmeye karşı direnç kazanıyor. Quantum serisindeki tüm şampuanlar gibi Siyah Sarımsaklı Şampuan da mevsim geçişlerinde aynı serinin serumuyla birlikte kullanıldığında saçlara yoğun ve etkili bir bakım yapıyor.

Biomimetic teknolojisiyle üretilen Bio-Activ peptitler ve Biocomplex B11, Bioxcin Quantum formülasyonunun temelini oluşturuyor. 18 aminoasitten oluşan katyonik keratin peptitleri, ilk yıkamadan itibaren saça tutunarak saçların daha kalın, dolgun ve gür görünmesini sağlıyor. Biocomplex B11 ise içeriğindeki flavonoidler, vitaminler ve mineraller ile saçların güçlenmesini sağlıyor ve dökülmesine karşı etki gösteriyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT