Samsung ile Hayalinin Peşinden Git

Tarihler: 04 Kasım 2013 Pazartesi ~ 04 Ocak 2014 Cumartesi

Firma: Samsung

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 4, 2013 ~ Oca 4, 2014

Samsung, dünya çapında yeni bir kampanyaya imza atıyor. Hayalinin Peşinden Git kampanyası ile Samsung, hayallerini gerçeğe dönüştürmek için teknolojiden faydalanan insan potansiyelinin gücüne inandığını gösteriyor.

Samsung Electronics, tüm dünyada hayallerini ve tutkularını hayata geçirmek için teknolojiyi kullanan insanların sahip oldukları potansiyeli keşfetmeyi, paylaşmayı ve desteklemeyi hedefleyen “Hayalinin Peşinden Git” kampanyasını başlatıyor.

Her gün heyecan verici şeyler yapmak için Samsung ürünlerini kullanan insanlardan ilham alan kampanya, tutkulu kullanıcıları fotoğraf, spor, sanat ve girişimcilik gibi çeşitli kategorilerde hayallerini ve fikirlerini paylaşmaya davet ediyor. Her bölgede, “Launching People / Hayalinin Peşinden Git” kampanyasının kazananları, Samsung desteğiyle potansiyellerini açığa çıkararak, hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatını yakalayacak.

“Biz teknolojinin, insanların kullanımına sunulduğunda anlam kazandığına ve insanların sahip oldukları potansiyelle buluştuğunda, inanılmaz şeylerin olabileceğine inanıyoruz” diyen Samsung Electronics Küresel Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sue Shim, sözlerine şöyle devam etti: “Dünyanın dört bir yanından insanlar, ürünlerimizle yaptıklarını paylaştılar. Bu hikâyeler, Samsung'un sadece ürünler değil, deneyimler de tasarladığını fark etmemizi sağladı; artık daha fazlasını görmek istiyoruz. Önümüzdeki yıl, teknolojinin yardımıyla insanların potansiyelini harekete geçiren, yeni ve heyecan verici projeler üzerinde dünyanın dört bir yanından insanlarla birlikte çalışacağız ve insanların sadece kişisel tutkularını keşfetmelerine değil, aynı zamanda diğerlerine de esin vermelerine yardımcı olacağız.”

Haziran 2013 tarihinde Fransa’da başlayan Samsung “Hayalinin Peşinden Git” kampanyası, 2013 yılında Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu’daki 13 bölgede tüketicilerin hayallerini, tutkularını ve potansiyellerini gerçeğe dönüştürecek. Projenin, 2014 yılında daha da genişletilmesi bekleniyor. Samsung tutkulu tüketicileri, tanınmış akıl hocaları ile bir araya getirerek ve onlara yolculuklarında yardımcı olacak fon ve teknolojiyi sunarak tüketicilere potansiyellerini hayata geçirme şansı verecek.

Samsung, “Hayalinin Peşinden Git” kampanyasını, gerçek tüketici hikayeleri aracılığıyla kendi web sitesinin (samsung.com) yanı sıra, aralarında Facebook ve YouTube’un da yer aldığı tüm sosyal medya kanallarından duyuracak.

Türkiye’deki Planlar
Hayalinin Peşinden Git kampanyasının küresel duyurusunu takiben, Kasım ayının ortasından itibaren, Türkiye’de de hayalini hayata geçirmek isteyen tüketicilerden başvurularını paylaşmaları istenecek. Samsung, belirlenen kazananlara, potansiyellerini kullanarak hayallerini hayata geçirmeleri için yardımcı olacak, teknoloji, danışmanlık, başlangıç aşaması yardımı ve gerekli eğitimler konularında destek olacak.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT