Sonbahar/Kış Mevsimine Vintage Dokunuş

Sonbahar/Kış Mevsimine Vintage Dokunuş

Alışveriş Alışveriş Rehberi Sonbahar/Kış Mevsimine Vintage Dokunuş

Tarihler: 25 Temmuz 2019 Perşembe ~ 25 Eylül 2019 Çarşamba

Firma: Levi's

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 25, 2019 ~ Eyl 25, 2019

Vintage, uzunca bir süredir Levi’s® DNA’sının önemli bir unsurunu oluşturuyor. Bunun için ikonik 501®’e bakmanız yeterli olacaktır. II. Dünya Savaşı sonrası Japonya’dan 1960’ların karşı kültürüne, 80’lerin Yeni Dalgasından günümüze dek çok az giyim parçası, mükemmel eskimiş bir vintage 501® kadar arzu ve bağlılık uyandırabilmiştir. İşte bu nedenle Levi’s® bu sezon şu soruları soruyor: Geleceğin vintage jean’leri hangileri olacak? Sadece çağdaş hayranlar değil yarının stil tutkunları da vintage mağazalarında bugün giydiklerimizden hangilerini arayacak? Bu sorulardan yola çıkan Levi’s® Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonu Future Vintage, denim, spor giyim ve pek çok önemli işbirliği ile geleceğin vintage stillerine işaret ediyor.

Future Vintage koleksiyonu, bilindik olanla yeniyi, şimdi olduğu gibi 30 yıl sonra da giyilebilecek olanı buluşturan stiller sunuyor. Bu sezon Levi’s® şimdiye özlem konseptiyle bugünün kumaşlarını, üretim yöntemlerini ve siluetlerini kullanarak günümüz için giysiler yaratırken 80’lerin ve 90’ların etkilerini de karışıma katıyor. “Box Tab” logolar ve flanel, klasik veya 3D örgü Levi’s® Engineered Jeans™ ya da 1993’ten Levi’s® 501®’lerin yeni üretimleri olsun, bu sezonun her parçasında geçmiş, bugün ve gelecek buluşuyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT