Yeni Kulaklıklarla Gürültü Yok Kablo Yok Endişe yok

Yeni Kulaklıklarla Gürültü Yok Kablo Yok Endişe yok

Alışveriş Alışveriş Rehberi Yeni Kulaklıklarla Gürültü Yok Kablo Yok Endişe yok

Tarihler: 09 Temmuz 2019 Salı ~ 09 Eylül 2019 Pazartesi

Firma: Sony

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 9, 2019 ~ Eyl 9, 2019

Sony, ünlü 1000X ürün ailesini yeni nesil gerçek anlamda kablosuz WF-1000XM3 kulaklıklar ile genişletiyor. Sony’nin istisnai Gürültü Engelleme performansı sağlayan Çift Gürültü Sensörü Teknolojisi ve HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e yongası ile daha da geliştirilen sektör lideri1 Gürültü Engelleme özelliği, sadece ve sadece müziği duymanızı sağlıyor.

Sessizlikte bir üst seviye
WF-1000XM3 kulaklıklarda, gürültüyü önce yakalayıp sonra da engellemek için yeni HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e ile çalışan ve tüm dikkatinizi müziğe yoğunlaştırabilmenizi sağlayan Çift Gürültü Sensörü teknolojisi bulunuyor. Çift Gürültü Sensörü teknolojisi, kulaklığın yüzeyindeki bir ileri besleme mikrofon ve bir geri besleme mikrofon aracılığıyla etraftaki ortam sesini daha fazla yakalamayı sağlıyor. Ortam sesi yakalandıktan sonra ise, devreye özel HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e giriyor. İşlemci, geri planda rahatsızlık veren gürültüyü telafi edecek ters bir ses yaratıyor. Böylece neredeyse tüm frekanslarda çok daha fazla gürültüyü engellemekle kalmıyor, aynı zamanda daha az enerji kullanıyor. Rahatsız edici uçak kabin gürültüsünden, kent sokaklarının koşuşturmacasına kadar her şey, kulaklık başlıkları tarafından engelleniyor ve geriye sadece müzik kalıyor.

Nefes kesen ses
1000X ailesine has bir şekilde, WF-1000XM3’ün kulaklık başlıklarından gelen premium, yüksek kaliteli sesin tadını çıkarabilir ve müziğinizi tam da sanatçının istediği şekilde dinleyebilirsiniz. HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e, aynı zamanda 24 bit ses sinyal işleme ve amplifikatörlü DAC sayesinde nefes kesen ses elde ediyor. Dijital Ses Geliştirme Motoru HX (DSEE HX™), sizi Yüksek Çözünürlüklü Ses’in kalitesine daha da yaklaştırmak için, MP3 formatlarının da dahil olduğu sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarının kalitesini yükseltiyor. İster müzik dinleyin ister en son filmlerin tadını çıkarın; her durumda kendinizi tamamen yüksek kaliteli ses ile sarmalayıp ev ile iş arasındaki o can sıkıcı seyahati etrafınızdaki kargaşadan uzak, eğlenceli ve rahatlatıcı bir kaçışa dönüştürebilirsiniz.

Gerçek anlamda kablosuz, gerçek anlamda özgür
WF-1000XM3’ün kulaklık başlıklarının gerçek anlamda kablosuz tasarımı, kablolara dolanmadan serbestçe hareket edebilmenize imkan veriyor. WF-1000XM3’ün kulaklık başlıkları küçük ve hafif olmalarına rağmen, yeni geliştirilen BLUETOOTH® yongasını alabiliyorlar. Bu ise, eş zamanlı sağ/sol BLUETOOTH® aktarımına imkan vererek, geleneksel soldan sağa BLUETOOTH® aktarımı yerine sol ve sağ kulaklık başlıklarının ses içeriğini aynı anda alabilmesi anlamına geliyor. Optimize edilmiş yeni anten yapısı ile bir araya getirildiğinde, ortaya son derece istikrarlı bir bağlantı çıkıyor, bu da müziğiniz ile aranıza kimsenin girememesini sağlıyor. Gecikmenin iyileştirilmesi ise, kendinizi eşleştirilen bir cihazdaki en son filmler ile sarmalayabileceğiniz anlamına geliyor.

WF-1000XM3 kulaklık başlıkları, kulakta iyileştirilen konfor ve istikrar için özel olarak tasarlandı. ‘Üç noktadan tutuş sağlayan ergonomik’ yapı, kulakta üç destek noktası ile kulaklık başlıklarının tam olarak oturmasını sağlıyor. Sağlam şekilde oturma için ise yüksek sürtünmeli kauçuk yüzey bulunuyor. 4 hibrit kulaklık başlığı boyutu ve üç üçlü konforlu kulaklık başlığı boyutu ile, siz de kendinize en iyi oturan kulaklıkları bulabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT