Alerjiye Denizden Gelen Şifa Bahar Alerjisinden Doğal Deniz Suyu Sinomarin ile Korunun

Tarihler: 22 Nisan 2011 Cuma ~ 22 Mayıs 2011 Pazar

Firma: Sinomarin

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 22, 2011 ~ May 22, 2011

Baharın gelmesi ve havaların ısınması alerjiye davetiye çıkarıyor. Bu mevsimde polenlerin hızla havaya karışması özellikle duyarlı bünyelerde alerji riskini arttırıyor.

İlkbaharda Rinit’e Dikkat!
Alerjinin yol açtığı en büyük rahatsızlıklardan biri olan rinit; burun akıntısı, hapşırma, burun tıkanıklığı, kaşıntı, geniz akıntısı, boğazda gıcık, sürekli öksürük, orta kulakta basınç problemleri gibi belirtilerle ortaya çıkıyor ve genç yaşlı herkesin korkulu rüyası haline gelebiliyor.

Çözüm Sinomarin ile Çok Kolay!
Hipertonik deniz suları rinit ve alerjik rahatsızlıkların tedavisinde kullanıldığında etkin bir tedavi sağlamaktadır. Ülkemizde hipertonik deniz suyu olarak binde 23 tuzluluk oranına sahip patentli tek ürün Sinomarin ile bu rahatsızlıklardan kurtulmak çok kolay…

Sinomarin 4 değişik formuyla her yaşta ve ihtiyaç duyulan sıklıkta güvenle kullanılabilen nazal dekonjestandır. Sinomarin’in erişkinler için basınçlı, çocuklar için düşük basınçlı, basınç ihtiyacı olmayan durumlar için püskürtmeli ve yenidoğandan itibaren kullanılan flakon formu bulunmaktadır.

Sinomarin binde 23 oranında tuzluluk oranı ile her yaşta, ihtiyaç duyuldukça kullanılabilmesi, doğal yollarla burun tıkanıklığını ve akıntıyı giderici etkisi ile alerjik rahatsızlıklara kesin çözüm!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT