Anneler Günü’nde Yoga Academy’de Yoga Annelere Ücretsiz!

Tarihler: 08 Mayıs 2012 Salı ~ 13 Mayıs 2012 Pazar

Firma: Yoga Academy

Adres: İhsan Aksoy Sok. Fulya 2 Apt. D: 1 Çamlık – Etiler Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 236 41 76

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 8, 2012 ~ May 13, 2012

Anneler Günü 2012

Kadına şiddetin gitgide arttığı günümüzde bu toplumsal sorunun önüne geçmek için bir takım kampanyalar yapılmakta. Fakat bu sorun giderek artmaktadır.

Çünkü bu sorunun ana nedeni olan şiddet toplumdan uzaklaştırılamamaktadır.

Şiddet dolu bir toplumda ne kadınlar ne de çocuklar şiddetten uzak tutulabilir.

Yapılan araştırmalarda en çok üniversite mezunu kadınların yine üniversite mezunu eşlerinden şiddet gördüğü ortaya çıkmıştır. Bu sonuçlar eğitiminde toplumdaki şiddete dur diyemediğini kanıtlar nitelikte.

Bedeni ve zihni gergin kişi sağlıklı düşünemez, öfke doludur ve doğru kararlar alamaz.

Günümüzde iş hayatında ve eğitimde giderek artan rekabet ortamı, haksızlıklar ve doğadan uzaklaşma gergin, sinirli, öfkeli, anlayışsız ve birbirini dinlemeyen, empatiden uzak bir toplum yaratmıştır.

Orijinal Yoga Sisteminde uygulanan nefes, vücut, biyoenerji teknikleri ile vücuttaki gerginlik atılır, tüm beden yıpranmadan çalışır. Kan dolaşımı hızlanır, öfke kontrol altına alınarak, beden-zihin ve ruhun mükemmel dengesi sağlanır.

Böylece bireylerin içindeki koşulsuz sevgi ortaya çıkmaya başlar. Sağlıksız ve gergin insan sevgiyi düşünemez. Düşünse bile almadan vermez istemez. Koşulsuz sevgiyi yaşayamaz.

Bu sebeple Yoga Academy olarak Anneler Gününde merkezlerimize ilk defa gelen tüm kadınlara ilk derslerini hediye ediyoruz. Orijinal Yoga Sistemine ilk adımı atsınlar, her şey de olduğu gibi bu konuda da ailelerine örnek olsunlar diye…

Anneler Günü’nde Yoga Academy’de Yoga Annelere Ücretsiz!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT