Aras Kargo`dan Halk Kütüphanelerine Destek

Tarihler: 25 Temmuz 2005 Pazartesi ~ 30 Temmuz 2005 Cumartesi

Firma: Aras Kargo

Adres: Rüzgarlıbahçe Cd. ArasPlaza Kavacık Beykoz İstanbul

Telefon: 0216 538 55 55

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 25, 2005 ~ Tem 30, 2005
ARAS CARGO’DAN HALK KÜTÜPHANELERİNE DESTEK

Aras Cargo, her ay 5 milyondan fazla adrese ulaşan yaygın dağıtım ağını halk kütüphanelerinin hizmetine sunuyor. Aras Cargo Kütüphanelerin 2.500 gönderisini ücretsiz olarak taşıyacak.

Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına sahip kargo şirketi Aras Cargo, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da halk kütüphanelerinin gönderilerini ücretsiz taşıyacak. 2004 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı halk kütüphanelerine 165.000 kitabı ücretsiz olarak ulaştıran Aras Cargo, 2005 yılında da satın alma, bağış ve derleme yoluyla sağlanacak kitap ve yayınlar ücretsiz olarak taşıyacak.

Devlet ve özel sektör birlikteliğinin en güzel örneklerinden olan bu işbirliğini pekiştirmek adına Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Mustafa İsen ile Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Aras arasında bir protokol imzalandı. 15 Haziran 2005’te Ankara Adnan Ötüken İl Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen imza töreninde Celal Aras, 2004 yılında gerçekleştirmiş oldukları işbirliğinin çok verimli olduğunu, bu yıl da ülkenin okuma ve bilinçlenmesinde en büyük katkıyı sağlayan halk kütüphanelerine destek vermekten mutlu olduklarını belirtti.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT