Atalar Vogue Fashion`s Night Out`da!

Tarihler: 15 Eylül 2011 Perşembe ~ 15 Eylül 2011 Perşembe

Firma: Atalar

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 15, 2011 ~ Eyl 15, 2011

Geçtiğimiz sene Vogue Türkiye tarafından ilki düzenlenen Fashion’s Night Out, alanında önde gelen fotoğrafçı ve stilistler, tasarımcılar, modeller, oyuncular, spor ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımı ve 6 saat içerisinde 50 milyon USD ciro sağlanmasıyla büyük ses getirmişti.

Bu sene 15 Eylül Perşembe akşamı gerçekleşecek olan etkinliğe katılan ATALAR, Nişantaşı, İstinye Park AVM ve Bağdat Caddesi’nde yer alan mağazalarında sürpriz indirimler ve ikramlar ile moda severlere keyifli bir gece yaşatacak.

Geçen sene 700.000 kişinin katıldığı etkinliğe bu sene ilginin daha da yoğun olması bekleniyor.

Birleşmiş Markalar Derneği, Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği, Tescilli Markalar Derneği ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Şişli Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi’nin işbirliği ile gerçekleşecek olan organizasyonun ana sponsorlari Volkswagen Binek Araç ve Yapı Kredi Worldcard.

Vogue Türkiye herkesi Sema Şimşek, Dilek Hanif, Ebru Akel, Burak Gacemer Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Selda Car, Bengü, Özgür Masur, Beril Kayar, Atiye, Birkan Sokullu, Ahu Yağtu, Müge Boz, Niyazi Erdoğan, Tuğçe Kazaz, Siren Ertan, Selin Demiratar, Engin Öztürk, Nouma, Özge Ulusoy, Eda Taşpınar, Simay Bülbül, Aslı Filinta, Melisa Sözen, Zeynep Tosun ve Tülin Şahin’in yer aldığı renkli bir film ile yılın en büyük partisine davet ediyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.